HaberlerŞehzadeler alkışı hak etti

Şehzadeler alkışı hak etti

Samsunspor Şehzadeler taraftar Grubu ve Terme Ahmet Ersoy İlkokulu öğrencileri, Diyarbakır'ın Sur ilçesindeki Eryolu İlkokulu'na kırtasiye ve eşya yardımında bulundu

Şehzadeler alkışı hak etti

Samsun Haber - Samsunspor Şehzadeler Taraftar Grubu, geçtiğimiz günlerde Terme Ahmet Ersoy İlkokulu 1-D Sınıfı öğrencileriyle birlikte Diyarbakır Sur ilçesindeki Eryolu İlkokulu'na kırtasiye ve eşya yardımı yapmak için kampanya başlatmıştı. Başladığı günden itibaren büyük destek gören kampanyada malzemeler önceki gün yola çıktı. Şehzadeler Taraftar Grubu yönetimi, 1-D Sınıfı öğrentemin Halil İbrahim Bayar'la birlikte yürütülen projeyle ilgili, "Bu kampanyayla, ülkemizin kuzeyinden, her yerine Samsunsporumuzun sıcaklığını götürdüğümüz düşüncesiyle müthiş haz hissetmekteyiz.

Bu yardımı elbette Samsunspor adına gerçekleştirdik ve birçok destek gördük. İlkokullara sosyal yardım projesi kapsamında bizlere desteği esirgemeyen tüm dostlarımıza teşekkür ederiz. Bu mutluluk hepimizin olmakla birlikte Samsunsporlularında ortak paydasıdır" dedi.





SIRADAKİ HABER
}