HaberlerOrdu HaberleriCinoğlu'na veda yemeği

Cinoğlu'na veda yemeği - Ordu Haberleri

Ordu'nun Fatsa ilçesinde 3 yıl Milli Eğitim Müdürü olarak görev yaptıktan sonra Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Adana'nın Yüreğir İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğüne atanan Ekrem Cinoğlu onuruna veda yemeği verildi.

Cinoğlu'na veda yemeği

Fatsa'da bir restoranda düzenlenen programa, Milli Eğitim şube müdürleri, okul müdürleri ve öğretmenler katıldı.
Programda yaptığı konuşmada Fatsa'da 3 yıl görev yaptığını anımsatan Ekrem Cinoğlu, 'Fatsa insanıyla, doğasıyla, kültürüyle, örfüyle, adediyle mükemmel bir şehir. Görev sürecim boyunca gitmediğim, ulaşmadığım öğretmen arkadaşım kalmadı. 3 yıl boyunca gerek temsil ettiğim kurumumun gerekse diğer kurum amirlerimizle çok güzel diyalog içerisinde olduk. Bu bir bayrak yarışıdır. Biz de 3 yıl boyunca bayrağı yere düşürmeden elimizden geldiğince hizmet etmeye gayret ettik. Şimdi de yeni arkadaşlarımız bu bayrağı teslim aldı. Yeni görev yerimizde artık elimizden geleni yapacağız. Görev hayatımda her çalışmamda bana destekler veren eğitim camiası çalışanlarına çok teşekkür ediyor, hakkınızı helal etmenizi istiyorum' dedi.
Müdür Ekrem Cinoğlu'na ilk okul öğretmeni 3 yıllık görev süresince eğitim alanında yaptığı hizmetlerden dolayı plaket ve teşekkür belgesi takdim ederken eğitim çalışanları da Cinoğlu'na çeşitli hediyeler verdiler.

Cinoğlu’na veda yemeği

SIRADAKİ HABER
}