HaberlerTerme'ye hanımlar lokali

Terme'ye hanımlar lokali

Terme'nin daha yaşanılabilir, sağlıklı ve çağdaş bir kent olması için sosyal projelere ağırlık veren Terme Belediyesi, kadınlara yönelik hizmetlerine bir yenisini daha ekledi

Terme'ye hanımlar lokali

Samsun Haber - Terme Belediyesi, kadınların boş zamanlarını birlik ve dayanışma içinde geçirebilecekleri amacıyla hazırladığı Hanımlar Lokali projesinin çalışmalarını tamamladı. Belediye Başkanı Şenol Kul, önümüzdeki günlerde açılışı yapılacak olan lokali yerinde inceledi. İnceleme gezisine Belediye meclis Üyesi Güler Okumuş ve Samsun Büyükşehir Belediyesi Terme Fen İşleri Şube Müdürü Oktay Altun da katıldı.

HANIMLARA ÖZEL

İnceleme sonrası bir açıklama yapan Başkan Kul, "Belediyemiz tarafından hanımlara özel olarak tahsis edilen Terme Hanımlar Lokali yakın zamanda hizmete sunulacak. Kadınlar, bizim topraklarımızda hem toplumun hem ailenin temelidir. Başımızın tacı kadınlarımız bizim için değerlidir. Halkımızın talepleriyle bizler de belediyeciler olarak kadınlarımız için yeni projeler üretmeye gayret gösteriyoruz. Katkı ve işbirliğinden dolayı Terme Kaymakamlığı ve Büyükşehir Belediyemize teşekkürlerimiz sunuyorum” dedi.

SIRADAKİ HABER
}