HaberlerOrdu HaberleriÇim hokeyi grup finalleri Fatsa'da başladı

Çim hokeyi grup finalleri Fatsa'da başladı - Ordu Haberleri

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen Okul Sporları Genç Erkek ve Kızlar Çim Hokeyi Grup Final Müsabakaları Ordu'nun Fatsa ilçesinde başladı.

Çim hokeyi grup finalleri Fatsa'da başladı

Fatsa Sentetik Çim Sahada düzenlenen müsabakalara farklı illerden 10 takım katılırken, müsabakaların 3 gün süreceği bildirildi. Müsabakalar öncesinde açılış seremonisi yapıldı. Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürü Saygın Atinkaya ve Fatsa İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Halil Bekyürek birer konuşma gerçekleştirdiler.
Saygın Atinkaya, 'Farklı illerden gelen sporcularımız ve idarecilerimiz çim hokeyinde başarılı olmak için birbiriyle mücadele edecekler. İlçemiz en güzel şekilde katılımcılara ev sahipliği yapacaktır. Turnuvalarda maçlar kıran kırana geçse de amaç burada farklı illerde ki sporcuların kaynaşmasıdır. Tüm katılımcı takımlara başarılar dilerim' dedi.
Müsabakaların ilçede yapılmasından dolayı çok onur duyduğunu ifade eden Halil Bekyürek ise, 'Genç erkekler ve kızlar müsabakaları maçları gerçekleşecek. 10 farklı ilden sporcuların katılımı ile finaller start aldı. 6 erkek ve 4 kız takımı mücadele edecek ve 300 kişiyi ilçemizde misafir ediyoruz. Turnuvamız 3 gün sürecek. Fatsa ilçemizde de müdürlüğümüze bağlı çim hokeyi takımımız var. Bu spor alanında da alt yapımız ve tesisimiz bulunmaktadır. Tüm takımlara başarılar dilerim' şeklinde konuştu.
10 farklı ilden gelen çim hokeyi takımlarına Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürü Saygın Atinkaya ve Fatsa İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Halil Bekyürek katılımcı belgelerini verdi.

Çim hokeyi grup finalleri Fatsa’da başladı

SIRADAKİ HABER
}