HaberlerSamsun Haber: Otomobil kazandı 1 Nisan şakası sandı

Samsun Haber: Otomobil kazandı 1 Nisan şakası sandı

Samsun Haber: Samsun Yeşilyurt AVM'nin kuruluşunun 10 yılında Burcu Esmersoy'un sunumuyla düzenlenen çekilişle otomobil sahibi olan talihli, haberi 1 Nisan şakası sandı

Samsun Haber: Otomobil kazandı 1 Nisan şakası sandı

Samsun Haber - Samsun Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 10. yılını 28 Kasım-24 Mart tarihleri arasında düzenlemiş olduğu araba kampanyasının çekilişi ile taçlandırdı. Burcu Esmersoy'un sunumuyla yapılan BMW 4.18 Coupe, sahibini buldu. Otomobili kazanan Hamide Özkul,  telefonla arandığında duyduklarına inanamadı.

ŞAKA SANDI

Milli Piyango İdaresi yetkilileri, noter ve vatandaşların huzurunda gerçekleştirilen çekilişte ödül kazanan Hamide Özkul, "Beni ilk aradıklarında bugün 1 Nisan olması nedeniyle şaka olduğunu düşündüm. Ancak Burcu Esmersoy’un sesini duyunca inanabildim" dedi.

TEK BİLETE ARABA ÇIKTI

Çekilişe onlarca biletle katılan talihliler arasında yalnızca tek biletle otomobil sahibi olan Hamide Özkul, "Çok mutluyum, arabayı gerçekten istemiştim. Yalnızca bir tane biletim vardı ve bu gerçekten büyük bir şans" dedi

HAYRAN KALDILAR

Bu arada Samsunlu vatandaşlar, mütevazı tavırları ile dikkat çeken Burcu Esmersoy ile fotoğraf çektirmek için uzun kuyruklar oluşturdu. Yoğun kalabalık içinde isteyen vatandaşlarla selfi yapan Esmersoy, "Sizlerle olmak beni çok mutlu etti. En kısa zamanda tekrar Samsun'a gelmek istiyorum" dedi.

Çekilişti, 2 Samsung Televizyon, 2 Samsung Notebook ve 2 Samsung Ses Sistemi kazanan talihliler de belirlendi.

Tayfur KARA

SIRADAKİ HABER
}