HaberlerHakkari HaberleriCHP Hakkari'de miting düzenledi

CHP Hakkari'de miting düzenledi - Hakkari Haberleri

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Hakkari'de miting düzenledi. Halka hitap eden CHP Milletvekili Eren Erdem, birlik ve beraberlik mesajları verdi.

CHP Hakkari'de miting düzenledi

Hakkari-Van karayolu üzerinde bulunan Sümbül Mahallesi otogar alanında yapılan mitinge CHP İstanbul Milletvekili Eren Erdem, CHP Hakkari İl Başkanı Aytekin Karahanlı, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı. Ellerinde Türk bayrakları bulunan bazı vatandaşlar seçim otobüsünde çalınan müzik eşliğinde halay çekti. Alana giriş yapanlar tek tek aramadan geçirildi. Birçok vatandaş ve beraberinde gelen çocuklarıyla Türk bayrakları ile alana giriş yaptı. Makam aracı inişinde kalabalığın yoğun ilgisiyle karşılaşan milletvekili Eren Erdem, seçim otobüsüne zorlanarak giriş yaptı. Seçim otobüsünde ilk olarak konuşan CHP İl Başkanı Aytekin Karahanlı, parti devletine, tek adam rejimine, meclis tasfiyesine, sorumsuz yönetime 'hayır' dediklerini belirterek, Hakkari'de de 'hayır' çıkacağını söyledi.
Birlik ve beraberlik mesajları veren Erdem, Hakkari'nin tam bir turizm cenneti olduğunu da belirterek, huzurun sağlanmasıyla birlikte Hakkari'yi turizme kazandıracaklarını söyledi.
Miting sonrası halkın arasına dalan CHP Milletvekili Eren Erdem ve beraberindekiler burada vatandaşlarla birlikte bir süre halay çekti. Erdem daha sonra seçim otobüsü ile çarşı merkezi ile mahallelerde tur atarak halkı selamladı. Çarşı merkezinde vatandaşlarla tek tek tokalaşan CHP Milletvekili Erdem, daha sonra parti binasına geçti.

CHP Hakkari’de miting düzenledi

SIRADAKİ HABER
}