Haberlerİzmir HaberleriUrla'da sertifika heyecanı

Urla'da sertifika heyecanı - İzmir Haberleri

İzmir'in Urla ilçesinde, Kıyı Ege Belediyeler Birliğinin Urla Belediyesi personelini kapsayan eğitim programları tamamlandı.

Urla'da sertifika heyecanı

Kıyı Ege Belediyeler Birliğinin, Urla Belediyesine yönelik 14- 31 Mart tarihleri arasında yaptığı eğitimler sona erdi. Eğitimlerde, sayıştay denetimleri, AB projeleri, ihale kanunu, başkanlık harcamaları, personel özlük hakları ve sözleşmeleri, belediye gelirleri ile İletişim, hijyen konularındaki seminerlere katılanlara yenilenen yasaların da anlatıldı. Üniversiteden akademisyenler ile Türkiye Belediyeler Birliği eğitmenlerinin verdiği dersleri başarıyla tamamlayan personele sertifikalarını veren Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar, Kıyı Ege Belediyeler Birliği Başkanı Abdül Batur'a teşekkür etti.
Sibel Uyar, 'Bu eğitim programını yaparken, yola 'eksiklerimiz veya doğru diye bildiğimiz yanlışlarımız nelerdir?' Sorusuyla çıktık. Ben bir gün bile öğrenmeden geçirdiğim günü kayıp kabul eden birisiyim. Urla Belediyesi 657 personeli ve meclis üyeleri ile büyük bir aile. Bizim eğitimlerimiz işimizi en iyi yapana kadar sürecek. Eğitim programlarında bizimle bilgilerini paylaşan tüm katılımcılara teşekkür ederim' dedi.

Urla’da sertifika heyecanı





SIRADAKİ HABER
}