HaberlerAK Parti Samsun Milletvekili Köktaş: 'Milletimiz sandıkta ayar verecek'

AK Parti Samsun Milletvekili Köktaş: 'Milletimiz sandıkta ayar verecek'

Samsun Haber: AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 'Terör örgütleriyle, gazete manşetleriyle, vesayet odaklarıyla millete ayar vermeye çalıştılar. Türkiye'nin geleceğiyle, kaderiyle oynayanlara milletimiz 16 Nisan'da sandıkta ayar verecek' dedi

AK Parti Samsun Milletvekili Köktaş: 'Milletimiz sandıkta ayar verecek'

Samsun Haber: AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi halk oylaması çalışmaları kapmasında Terme'de esnaf, oda ve işadamları derneği ziyaretinde bulundu.

ANA OMURGASINIZ

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Terme İlçe Başkanı Ali Kılıç, Belediye Meclis ve teşkilat üyelerinin katılımıyla Terme Şoförler Odası, Esnaf Sanatkarlar Odası, Esnaf Kredi ve Kefalet Koperatifi ve Genç İşadamları Derneği'ni ziyaret eden Köktaş, "Bizim esnafımız, sanayicimiz, işadamlarımız köklü bir tarihe, zengin bir kültüre, sağlam bir geleneğe sahiptir. Sizler ekonominin ve ticari hayatın belkemiği, ana omurgasısınız. Esnaf, sosyal hayatta, siyasette, ülkenin geleceğinde belirleyici bir rol üstlenmiştir" dedi.

ESNAFIMIZIN YANINDA OLDUK
AK Parti'nin iktidara geldiğin günden itibaren esnafının, sanatkarının, sanayicisinin, ihracatçısının yolunu daima açık tuttuğunu ifade eden Milletvekili Köktaş, "Esnafımızın önündeki engelleri kaldırma gayreti içine oldu. Her zaman yanında olarak, destek olmaya gayret gösterdik. Bundan sonra da birlikte yürümeye, beraber olmaya devam edeceğiz. Bizler bu bilinçle hareket ettiğimiz için, ekonominin çarkları döndü, ticaret kendi seyrinde emin bir şekilde ilerledi. 14 yıl boyunca esnaf ve sanatkarımızı doğrudan ilgilendiren bir çok adımlar attık. Bunları tek başına iktidarın verdiği siyasi istikrarın ve güven ortamının oluşturduğu zeminde verildi. Fakat şimdi diyoruz ki yeni sistemle birlikte bu istikrar ve güven sürekli haline gelsin. Çift başlı yönetim şekli, koalisyonlar geçmişte ülkeye büyük zararlar verdi" diye konuştu.

BALANS AYARINI 16 NİSAN'DA
MİLLET VERECEK
Türkiye'nin bu karanlık günleri 2002 de AK Parti'nin iktidarı ile aydınlığa çıktığını belirten Köktaş, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: "Hizmetse hizmet, yatırımsa yatırım. Milletin partisi AK Parti Türkiye’nin teminatı. Milletimizin duası, desteğiyle her türlü hizmeti yapıyor, yapmaya da devam edeceğiz inşallah. Geçmiş dönemlerde Türkiye’nin kalkınması, ilerlemesinden rahatsız olanlar Türkiye’ye yıllarca tuzak kurdular, üzerinde oyunlar oynadılar. Terör örgütleriyle, gazete manşetleriyle, vesayet odaklarıyla millete ayar vermeye çalıştılar. Demokrasiye, tanklarla balans ayarı vermeye çalıştılar. Türkiye’nin geleceğiyle, kaderiyle oynadılar. Onun için ülkemiz için güçlü sistem inşa etmemiz lazım. Bir daha 60 darbesini, 80 darbesini, 28 Şubat’ı yaşamamak için yeni bir sistem değişikliği şart oldu. 16 Nisan’da inşallah bu aziz millet, kendisini makarnacı, kömürcü, takunyalı gibi sıfatlarla tanımlamaya çalışanlara, dışarıdan gelen saldırılara en güzel cevabı inşallah sandıkta verecek. "

SIRADAKİ HABER
}