HaberlerSamsun Haber: CHP'li Koç'tan Samsun'a çıkarma

Samsun Haber: CHP'li Koç'tan Samsun'a çıkarma

Samsun Haber: CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Haluk Koç, 3 gün boyunca Samsun'da çeşitli kesimlerle bir araya gelecek. Koç, Haberaks TV'de canlı yayın konuğu da olacak

Samsun Haber: CHP'li Koç'tan Samsun'a çıkarma

Samsun Haber: Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Haluk Koç, referandum sürecinde Samsun'da 3-4-5 Nisan tarihlerinde bazı sivil toplum örgütlerine ziyaretler ve farklı ilçelerde mitingler gerçekleştirecek.

ATAKUM'DA MİTİNG

Bugün 13.30'da Vezirköprü İlçe teşkilatında partililerle bir araya gelecek olan Koç, daha sonra İlkadım'a geçecek ve Gazi Sahnesi'nde konferans verecek. Yarın ise 11.00'de Haber Medya'ya ziyarette bulunacak Koç, 'Haberin Sesi' programına konuk olacak. 14.00'te KADEF, 15.00'te Eğitim-İş, 15.30'da da KESK'te sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya gelecek. Aynı gün saat: 17.30'da Atakum'da gerçekleştirilecek mitingde vatandaşla buluşacak olan Milletvekili Koç, saat: 20.00'da Haberaks TV'de 'Artı İfade' canlı yayınına katılacak. Çarşamba günü programında ise Çarşamba ilçesinde saat 13.30'da yapacağı miting bulunuyor.

Barış BUDANOĞLU

SIRADAKİ HABER
}