HaberlerTrabzon HaberleriAnalig Masa Tenisi final maçları Trabzon'da yapıldı

Analig Masa Tenisi final maçları Trabzon'da yapıldı - Trabzon Haberleri

Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Masa Tenisi Final maçları Trabzon'da yapıldı. Bayanlarda Bursa, erkeklerde ise İstanbul-Avrupa takımı şampiyon oldu.

Analig Masa Tenisi final maçları Trabzon'da yapıldı

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü'nün organize ettiği final maçları, 19 Mayıs Spor Salonu'nda yapıldı. Önce il, sonra da bölgelerinde dereceye giren toplam 16 takımın katıldığı şampiyona ile ilgili konuşan Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk, gençlerin bu tür organizasyonların içinde olmasının mutluluk verici olduğunu söyledi. Öztürk 'Ayrıca geleceğimizin teminatı olan birbirinden yetenekli gençlerimizin, derslerinin yanı sıra sporda da bu denli başarılı olmaları gurur vesilesidir' diye konuştu.
8 takımın yer aldığı bayan kategorisinde Bursa ekibi birinci oldu. Kocaeli ikinci, Çorum takımı da üçüncülüğü elde etti. Birbirinden çekişmeli maçlara sahne olan erkekler kategorisinde ise İstanbul-Avrupa takımı, şampiyonluk kupasına uzandı. 8 erkek takımın yer aldığı turnuvada Isparta ikinci, İstanbul-Anadolu takımı da üçüncü oldu. Dereceye giren ekiplere ödüllerini İl Müdürü Öztürk verdi.

Analig Masa Tenisi final maçları Trabzon’da yapıldı

SIRADAKİ HABER
}