HaberlerHatay HaberleriCumhurbaşkanı Erdoğan 7 Nisan'da Hatay'a geliyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan 7 Nisan'da Hatay'a geliyor - Hatay Haberleri

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, toplu temel atma ve açılış töreni için 7 Nisan Cuma günü Hatay'a gelecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan 7 Nisan'da Hatay'a geliyor

AK Parti İl Başkanı Ahmet Atıç, düzenlediği basın toplantısında, 7 Nisan Cuma Hatay'ı ziyaret edecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı en iyi şekilde ağırlayacaklarını söyledi.
Erdoğan'ın cuma günü saat 14.00'da Antakya İtfaiye önündeki alanda Hataylılara hitap edeceğini belirten Başkan Atıç, bu mitingin sorunsuz geçmesi için çalıştıklarını kaydetti.
Yaklaşık 2 aydır hummalı bir şekilde AK Parti Hatay İl Başkanlığı olarak referandum kampanyasına devam ettiklerini ifade eden Atıç, 'Cuma günü çeşitli açılış ve temel atma törenleri için Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan saat 14.00'te vatandaşlarla bir araya gelecek. Güzel bir karşılama olacak, ardından çok yoğun katılımlı bir miting olacak, tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz. Cumhurbaşkanımızı en iyi şekilde misafir edeceğiz inşallah. En son 2 Haziran 2015'te İskenderun a gelmişti, umuyorum ki İskenderun'daki kalabalıktan daha yoğun bir katılımla mitingimizi gerçekleştireceğiz. Cuma günü tüm vatandaşlarımızı parti ayrımı yapmadan itfaiye önündeki miting alanına davet ediyorum' dedi.
AK Parti İl Başkanı Ahmet Atıç, miting saatinin Cuma namazına yakın olduğunu belirterek, namaz kılmak isteyen vatandaşlar için miting alanı yakınlarında Cuma namazının kılınacağı bir alan da hazırlamayı düşündüklerini söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan 7 Nisan’da Hatay’a geliyor

SIRADAKİ HABER
}