HaberlerÇanakkale HaberleriAK Parti Milletvekili Ayhan Gider:

AK Parti Milletvekili Ayhan Gider: - Çanakkale Haberleri

CHP Milletvekili Hüsnü Bozkurt'un sözlerine tepkiler sürüyor. AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, 'Atatürk'ün partisine yakışmayacak bir yol benimsiyorlar' dedi.

AK Parti Milletvekili Ayhan Gider:

Milletvekili Hüsnü Bozkurt'un, 'Sizi de, sizin yedi göbek sülalenizi de, bütün emperyalistleri de yine İzmir'den denize dökeriz' sözlerine tepki gösteren Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, 'Hayır diyenleri terörist olarak gördüğümüzü iddia edenler bugün ırkçılık yapıyor. Biz zamanında düşmanı İzmir'den denize döktük. Sayın Bozkurt denize düşman dökmek istiyorsa Almanya, Hollanda ve PKK ile uğraşsın, bu milletin vatansever evlatlarının üzerinden elini çeksin. 17 Nisan sabahı sonuç ne olursa olsun aynı güne uyanacağız. Aynı okulda, iş yerinde, camide sohbet edeceğimiz gün gibi ortadayken bu bölücülük neden' şeklinde konuştu.
Gider, Bozkurt'un sözlerine karşılık CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'ndan bir açıklama gelmemesini manidar bulduğunu belirterek, 'CHP'nin bu tavrı Bozkurt'un arkasında olduğunun belirtisidir. Atatürk'ün partisine yakışmayacak bir yol benimsiyorlar' ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER
}