HaberlerSamsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü: 'Kimse erkeklik yapmasın'

Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü: 'Kimse erkeklik yapmasın'

Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, 'Çıkan para olayları nedeniyle oyuncularıon üzerine çok gelindi. Kimse sosyal medya erkekliği yapmasın' dedi

Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü: 'Kimse erkeklik yapmasın'

ÇOK ÖNEMLİ 3 PUAN

Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, 1-0'lık Balıkesirspor galibiyetinin ardından, "İki takım açısından final maçı niteliğindeydi tabii oyuncularımızda gerginlik ve stres vardı. Bugün çok koştuk, çok mücadele ettik ve kazanmasını bildik. Böyle dönemde bizim adımıza alınan 3 puanın ne kadar önemli olduğunu şimdi daha net anlıyoruz. Şimdi puansal ve lig sıralamasında biraz daha üstte çıkmanın rahatlığı var" diye konuştu.

MAYDONOZ OLDULAR

Futbolcuların alacakları nedeniyle çıkan kriz hakkında da konuşan Özköylü, "Bu olayın ardından maalesef futbolcularımızın üzerine çok gelindi. O dönemde bu oyunculara yanlış söz söyleyenlere bir çift sözüm var. İşin iç yüzünü bilmeyen herkes maydanoz oldu. Kimse sosyal medya erkekliği yapmasın. Biz kendi içimizde sorunlarımızı çözüyoruz. Yöneticilerimizde geldi durumu anlattı, birbirimize sarılıp çözdük bu meseleyi" dedi.

SIRADAKİ HABER
}