HaberlerGEZİYİ HAK ETTİLER

GEZİYİ HAK ETTİLER

Anadolu Yıldızlar Ligi Türkiye Yüzme Şampiyonası'nda Türkiye üçüncüsü olan Samsun karması müsabakalardan arta kalan zamanlarda Çanakkale'nin tarihi mekanlarını gezerek hem duygu dolu anlar yaşadı hemde tarihini birkez daha öğrenme fırsatı buldu

GEZİYİ HAK ETTİLER

Çanakkale'de düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi Yüzme Türkiye Şampiyonası'nda Samsun fırtınası esti. Samsun karması takım halinde Türkiye 3. cüsü olarak önemli bir başarıya imza attı. Şampiyonada sporcular ayrıca ferdi dallarda 34 madalya kazandı. 81 ilden 700'e yakın sporcunun katıldığı şampiyonada önemli bir başarıya imza attıklarını belirten Yüzme İl Temsilcisi Hasan Cem Keskin, "Samsun karması olarak Çanakkale'de yapılan yarışlarda kendimize yakışır bir performans sergiledik. Başarı elde eden teknik heyetimizi ve sporcularımızı yürekten kutluyorum. İnşallah bu madalyaların sayısı artarak devam edecek"dedi.

Salim YILDIZ

ÇANAKKALE'Yİ GEZDİLER... Samsun karması sporcuları Türkiye şampiyonası için gittikleri Çanakkale'yi müsabakalardan arta kalan zamanlarda gezme fırsatı buldu.

SIRADAKİ HABER
}