HaberlerBafra Belediye Başkanı Zihni Şahin'den destek sözü

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin'den destek sözü

BAFDER yönetimini kabul eden Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, 'Birlik ve beraberliğimizi amaçlayan derneklerimizin faaliyetlerinden gurur duyuyoruz. Bu amaç doğrultusunda hareket eden herkese desteğimiz sürecek' dedi

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin'den destek sözü

Samsun Haber: Kadıköy Bafralılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği'nin (BAFDER) yeni yönetim kurulu üyeleri Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin'i ziyaret etti. Dernek Başkanı Tolgahan Acar ile yönetim kurulu üyeleri Ali Yumurtacı, Uğur Dündar, Mustafa Kürşat Pekşen, Bülent Aslan, Tarık Kocabaş ve Aydın Çelik'in katıldığı ziyarette görüş alışverişinde bulunuldu.

GURUR DUYUYORUZ

Bafralıların beraberlik örneği göstererek kurdukları derneklerin kendilerini de mutlu ettiğini dile getiren Başkan Şahin, "Hayata geçirilen güzel faaliyetler bizlerin gururudur. BAFDER Başkanı ve yönetim kurulu üyelerimizin yapacakları faaliyetlere destek vereceğiz. Baframızın ve Samsunumuzun isminin olduğu her yerde her zaman olacağız" dedi.

Ziyarette BAFDER Başkanı Acar, Çanakkale destanı isimli eğitici projenin tanıtımını yaparken, Belediye Başkanı Şahin de konuklarına ilçenin tarihi ve turistik yerlerini gösteren plaket takdim etti.

SIRADAKİ HABER
}