HaberlerAk Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı: 'Milletimiz için varız'

Ak Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı: 'Milletimiz için varız'

AK Parti'nin kurulduğu günden bu yana hep milleti için var olduğunu belirten Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, 'Milletiyle kucaklaşmış, milletin içinden çıkmış yerli anlayışla yürümeye devam edeceğiz' dedi

Ak Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı: 'Milletimiz için varız'

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar, AK Parti İlçe Başkanı Ali Şengül ile birlikte vatandaşlarla buluşarak, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi hakkında bilgi verdi.

DAHA DA GÜÇLENECEĞİZ

Yeni sistemin Türkiye'nin geleceği açısından büyük önem taşıdığına dikkat çeken Kırcalı, "Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminde darbeler karşısında dimdik duran, gelen muhtıraları aynen iade eden, milletiyle omuz omuza verip her türlü şer odağıyla kanının son damlasına kadar mücadele eden Türkiye geleneği devam edecek. Bu sayede ekonomiden savunmaya her alanda daha da güçlenecek ülkemiz, yarınlara emin adımlarla yürüyecek. Milletiyle kucaklaşmış, milletin içinden çıkmış yerli anlayışla yürümeye devam edeceğiz" dedi.

İSTİKRAR DEVAM ETMELİ

Yeni sistemle toplumun her kesimini kucaklayan, mazlumun yanında duran devlet anlayışının daha da güçleneceğini savunan Kırcalı, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: "Sağlam ekonomi politikalarımızla güven ve istikrarımız devam edecek. Kişi başına düşen milli gelirini katlayarak arttırmış; sanayiden tarıma, teknolojiden eğitime her alanda güçlü, ileri demokrasisi ile yatırımcılara güven veren bir Türkiye var. Tüm bunların devamı ve istikrarın kalıcı hale gelmesi için 16 Nisan'da 'evet' demeliyiz."

SIRADAKİ HABER
}