HaberlerBilecik HaberleriBilecik'te AK Parti referandum çalışmaları aralıksız devam ediyor

Bilecik'te AK Parti referandum çalışmaları aralıksız devam ediyor - Bilecik Haberleri

AK Parti Bilecik İl TeşkilatıNİN 16 Nisan günü yapılacak referandum öncesi çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Bilecik'te AK Parti referandum çalışmaları aralıksız devam ediyor

AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, AK Parti Bilecik İl Başkanı Fikret Karabıyık, Merkez İlçe Başkanı Serkan Yıldırım ve partililerden oluşan heyet ilk olarak Anayasa değişiklik paketini konuşmak üzere Erbakan Vakfı Bilecik Şubesine ziyarette bulundu. Burada Anayasa değişiklik paketinde güçlü Türkiyeyi inşa edeceklerini anlatan AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, 18 madde hakkında bildi verdi. Ardından Bilecik Beşyüz Evler Sitesi sakinleriyle site lokalinde bir araya gelen AK Partililer burada da Anayasa değişiklik paketini bilgi verdiler. Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, toplanan kalabalığa 16 Nisan'da neden tercihlerini 'evet' den yana kullanmaları gerektiğini anlatarak, 'Ülkemizin birliğini, beraberliğini, istikrarını ve istikbalini bozmak isteyenlere karşı tabi ki evet' dedi.
Küplü köyüne ziyaret
AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, AK Parti Bilecik İl Başkanı Fikret Karabıyık, Merkez İlçe Başkanı Serkan Yıldırım ve partililer ardından merkeze bağlı Küplü köyünde vatandaşlarla bir araya geldiler. AK Parti Bilecik İl Başkanı Fikret Karabıyık, 16 Nisan'da yüce milletin takdirine sunacakları Halk Oylamasına kadar Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini ve yapılacak olan değişiklikleri millete anlatmak için dur durak bilmeden çalıştıklarını belirtti. Karabıyık, 'Bu akşam çok değerli Küplü köyümüzün sakinleri ile bir araya geldik. Cumhurbaşkanını ve hükümeti milletin belirlediği, millet iradesinin hakim olduğu bir yönetim için Küplü köyümüzün sakinlerinden destek istedik. 16 Nisan akşamı İnşallah hep beraber yeni ve güçlü Türkiyeyi inşa edeceğiz' dedi.
Bilecik Erzurumlular Derneğine ziyaret
Partililer son olarak Bilecik Erzurumlular Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneğimizi ziyaret etti. 16 Nisan'da gerçekleştirilecek halk oylaması hakkında fikir alışverişinde bulunan partililer, millet iradesinin gücüyle güçlü yarınları inşa edebilmek için destek veren tüm Dadaşlardan destek istediler.

Bilecik’te AK Parti referandum çalışmaları aralıksız devam ediyor

SIRADAKİ HABER
}