Haberlerİstanbul HaberleriRizelilerden kemençeli, horonlu muhteşem gece

Rizelilerden kemençeli, horonlu muhteşem gece - İstanbul Haberleri

Rizeliler düzenledikleri birlik ve beraberlik gecesiyle örnek oldular. Salonu hınca hınç dolduran Rizeli vatandaşlar horon teperek, tulum oynayarak Esenyurt Belediyesi Kültür Merkezini salladı.

Rizelilerden kemençeli, horonlu muhteşem gece

Esenyurt Belediyesi Kültür Merkezinde düzenlenen Rizeliler birlik ve beraberlik gecesine Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, Rizeliler derneği dernek yöneticileri ve çok sayıda Rizeli vatandaş katılım sağladı.
Atalay Alparslan; 'Rize, bir dünya lideri yetiştirmiştir'
Esenyurt 'un tanınan iş adamlarından Alp İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Atalay Alparslan'ın organize ettiği Rizeliler Birlik ve Beraberlik Gecesi programında Rizeli vatandaşlar salonu hınca hınç doldurdu. Birlik ve Beraberlik gecesinde hemşerilerine seslenen iş adamı Atalay Alparslan, 'Esenyurt 'ta çok sayıda hemşerim olduğunu dile getirmiştim. Görüyorum ki bu kanımda yanılmamışım. Bugün burada bizi yalnız bırakmayan Rizeliler, hemşerimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı da asla yalnız bırakmayacaktır. Çok değerli hemşerimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bugün tüm dünyanın kabul ettiği bir liderdir. Rize, bir dünya lideri yetiştirmiştir' dedi.
Rizeliler Birlik ve Beraberlik gecesinde Rizeli vatandaşlara seslenen Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, 'Rizelilerin Reisinin arkasında dimdik duracağını biliyorum. Sizlere ülkemiz üzerinde oynanan oyunları, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a yapılmak istenen hain planları anlatmayacağım. Siz bunları gayet iyi biliyorsunuz. Bugün sizi bu salonda böyle kalabalık bir şekilde görmek beni ziyadesiyle memnun etti. Allah gönlünüze göre versin. Rabbim ülkemizde ezanımızı dindirmesin, bayrağımızı indirmesin, bizi namerde muhtaç etmesin. Rabbim ülkemiz üzerinde oyun kurmak isteyenlere fırsat vermesin. Geceniz güzel olsun. Rabbim birliğinizi ve beraberliğinizi bozmasın. 16 Nisanda sandıklar evet ile dolsun' dedi.

Rizelilerden kemençeli, horonlu muhteşem gece

SIRADAKİ HABER
}