HaberlerDüzce HaberleriAçık kapı çözümün parçası oluyor

Açık kapı çözümün parçası oluyor - Düzce Haberleri

Düzce Üniversitesi'nde Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar tarafından 2015 yılı Kasım ayında başlatılan 'Açık Kapı Uygulaması' gerçekleştirilmeye devam ediyor.

Açık kapı çözümün parçası oluyor

Öğretim elemanları, idari personeller ve öğrenciler başta olmak üzere üniversiteyle ilgili fikri olan herkese Düzce Üniversitesi'nin kapılarını açan Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Nisan ayı Açık Kapı Gününde de üniversite mensuplarını Rektörlük Makamında kabul etti.
Eğitim-öğretim faaliyetleri başta olmak üzere, akademik çalışmalar, bilimsel araştırmalar ve projeler, sosyal sorumluluk faaliyetleri gibi birçok alanda kendisine iletilen konular hakkında değerlendirmelerde bulunan Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Açık Kapı Uygulamasının Düzce Üniversitesi'nin gelişme sürecine büyük katkı sağladığını ifade etti.
Katma değer oluşturan her fikri önemsediklerini belirten Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, üniversite mensuplarının; tespit, gözlem ve iyileştirme önerileri ile Düzce Üniversitesi'nin başarısında ve sorunların çözümünde önemli pay sahibi olduğunu vurguladı. (AY)

SIRADAKİ HABER
}