HaberlerSamsun'da minikler çim adam yapmayı öğrenecek

Samsun'da minikler çim adam yapmayı öğrenecek

Samsun'un Atakum ilçesinde minikler, çim adam yapımı atölyesinde uzman eğitmenler eşliğinde el becerilerini geliştirmeyi ve çim adam yapmayı öğrenecek.

Samsun'da minikler çim adam yapmayı öğrenecek

Nisan ayında Yeşilyurt AVM’ye gelen çocuklar her cumartesi-pazar günü 14.00-18.00 saatleri arasında tamamen ücretsiz olan ve bütün malzemelerini AVM’nin karşılayacağı, birbirinden eğlenceli etkinlikler hazırlıyor. Çim adam yapımı atölyesinde, çocuklar uzman eğitmenler eşliğinde el becerilerini geliştirmeyi ve çim adam yapmayı öğrenecek. Tül çorap, çim tohumu ve bitki toprağı kullanarak oluşturulacak çim adamlar, daha sonra hareketli gözler, ağız, burun gibi materyaller kullanılarak süsleme yapılacak. Kendi zevklerine uygun çim adamlar tasarlayacak minikler ardından çim adamlarını evlerine götürebilecekler.

30 Nisan Pazar günü; Yeşilyurt AVM Mini Club’ta geleneksel bir şölene dönüşen, Nisan ayında doğan küçük misafirlerimiz için hazırlanan doğum günü partisi düzenlenecek. Bir yandan doğum günü pastalarının mumlarını beraber üfleme fırsatı bulacak olan çocuklar bir yandan da palyaço ile doyasıya eğlenecekler.

SIRADAKİ HABER
}