HaberlerGaziantep HaberleriCHP Milletvekili Akif Ekici ikna edilirse evet oyu kullanacağını söyledi

CHP Milletvekili Akif Ekici ikna edilirse evet oyu kullanacağını söyledi - Gaziantep Haberleri

Gaziantep Basın Cemiyeti tarafından ilki düzenlenen sohbet toplantısına katılan CHP Gaziantep Milletvekili Akif Ekici, AK Parti'nin Gaziantep milletvekillerinin kendisini ikna etmeleri halinde evet oyu kullanacağını belirterek, 'Kendileri 8 defa söz alsınlar ben bir defa söz alayım. Tartışalım ikna ederlerse samimiyetle söylüyorum ben de evet diy

CHP Milletvekili Akif Ekici ikna edilirse evet oyu kullanacağını söyledi

Şirehan Otel'de düzenlenen Cemiyet Sohbetleri etkinliğinde Milletvekili Akif Ekici gazetecilerle bir araya geldi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ekici, 'Evet diyen arkadaşlarımız da var. Milletvekillerimiz de var. Sayısı da 8. Biz Antep'te iki taneyiz ben tek başımayım hodri meydan diyorum. Toplanalım bir yere oturalım siz de karşımıza oturun. Gelsinler 8 defa konuşsunlar ben 1 defa konuşayım. Kendileri 8 defa söz alsınlar ben bir defa söz alayım. Tartışalım samimiyetle söylüyorum, ikna ederlerse ben de evet diyeceğim' dedi.
Neden hayır denmesi gerektiğini ifade eden Ekici, yapılan çalışmalar hakkında da bilgi verdi. Gaziantep Basın Cemiyeti Başkanı Arif Kurt cemiyet sohbetlerinin ikinci bölümüne konuk olan Ekici'ye katılımından dolayı teşekkür etti. Arif Kurt konuşmaların ardından Milletvekili Akif Ekici'ye plaket hediye ederek gazetecilerle beraber fotoğraf çektirdi.

CHP Milletvekili Akif Ekici ikna edilirse evet oyu kullanacağını söyledi

SIRADAKİ HABER
}