HaberlerBursa HaberleriBakan Müezzinoğlu Bursa'da ziyaretlerde bulundu

Bakan Müezzinoğlu Bursa'da ziyaretlerde bulundu - Bursa Haberleri

Referandum çalışmalarını Bursa'da sürdüren Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, hastane ve fabrika ziyaretlerinde bulundu.

Bakan Müezzinoğlu Bursa'da ziyaretlerde bulundu

İlk olarak Nilüfer ilçesindeki özel bir hastaneyi ziyaret eden Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, hastalara geçmiş olsun dileklerini iletti. Daha sonra Oyak Renault fabrikasına geçen Müezzinoğlu'nu Renault Genel Müdürü Tunç Başeğmez karşıladı. İşçilerle birlikte yemek yiyen Müezzinoğlu, fabrikanın üretim alanındaki bir arabaya binerek test etti. Müezzinoğlu, daha sonra ise Yeşim Tekstil firmasına ziyarette bulundu. Orada ilk olarak çalışanların çocuklarıyla bir araya gelen Müezzinoğlu, işçilere ise kısa bir konuşma gerçekleştirdi. Müezzinoğlu, 'Türkiye'nin güven ve istikrarının güçlü olabilmesi adına milletin merkezde olduğu, milli ve yerli vicdanın güçlü olduğu, ikide bir hükümetlerin krizlerle millete bedel ödettiği süreçlerin arkada kalmasını istiyoruz. Rekabetimizden ve güçlü oluşumuzdan rahatsız olanlar farklı oyun ve tuzaklar kursalar bile, birlik ve beraberlik içinde 80 milyon ülke insanı o tuzakları bozacak ve o oyunların üstesinden gelecek' dedi.
Bakan Müezzinoğlu Yıldırım ilçesinde yapımı tamamlanan Hasan Öztimur 75. Yıl İlkokulu'nun açılışını gerçekleştirdi. 29 derslikli 186 öğrencisi bulunan okulun açılış töreninde konuşan Bakan Müezzinoğlu, öğrencilere nasihatler verdi. Bilginin önemine değinen Müezzinoğlu, 'Günümüzde bilgi kadar önemli bir hazine yok. Türkiye'yi geleceğe taşıyacak olan bu çocuklarımıza bilgi aktarımı konusunda elimizden geleni yapmalıyız. İktidarımız döneminde eğitime önemli katkılar sağladık. Bundan sonra da sağlamaya devam edeceğiz' şeklinde konuştu.

Bakan Müezzinoğlu Bursa’da ziyaretlerde bulundu

SIRADAKİ HABER
}