HaberlerErzurum HaberleriAK Parti Gençlik Kollarından 'Evet' çalışması

AK Parti Gençlik Kollarından 'Evet' çalışması - Erzurum Haberleri

AK Parti Erzurum Gençlik Kolları, ulaşamadığı kararsız seçmenler için özel bir whatsapp hattı kurdu.

AK Parti Gençlik Kollarından 'Evet' çalışması

Halk oylamasını seçmenlere bire bir anlatmakla yetinmeyen AK Parti Erzurum Gençlik Kolları, çalışma alanlarına yeni bir alan daha kattı.
Özellikle kararsız seçmenlere ulaşarak kararlarını evet yönünde kullanmayı hedefleyen AK Parti Erzurum Gençlik Kolları, ulaşamadığı kararsız seçmenler için özel bir whatsapp hattı kurdu.
Gençlik Kolları Başkanı Ömer Faruk Yarba, ''Sürecin başından beri başlattığımız 'Daha güçlü bir Türkiye için evet' çalışmalarımızda, il ve ilçe teşkilatları olarak hemen hemen tüm seçmenlerimize ulaşmaya çalıştık. Süreç içerisinde yaptığımız yüz yüze görüşmelerde bazı seçmenlerimizin akıllarındaki soruları rahat bir şekilde dile getiremediğine şahit olduk. Akıllardaki soru işaretlerini tamamen ortadan kaldırabilmek ve tüm sorulara cevap verebilmek için bu hattı hayata geçirdik.İlk günden itibaren yoğun bir karşılık aldığımız whatsapp hattından şimdiye kadar 500'e yakın soruyu cevapladık. Hattımız tamamen güvenli ve gizliliğin esas alındığı bir sistem üzerine kurulmuştur.' dedi.

SIRADAKİ HABER
}