HaberlerSamsun Haber: Samsun'da Haluk Koç rüzgarı

Samsun Haber: Samsun'da Haluk Koç rüzgarı

Samsun Haber: CHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Haluk Koç, ''16 Nisan'ı hayırla anacağız. Sadece İzmir'in dağlarında çiçekler açmayacak. Bütün Türkiye'de, Samsun'un dağlarında da çiçekler açacak'' dedi

Samsun Haber: Samsun'da Haluk Koç rüzgarı

Samsun Haber: CHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Haluk Koç, Samsun'da gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında önce İlkadım Referandum Koordinasyon Merkezi'nin açılışını yaptı. Ardından da CHP Atakum İlçe Başkanlığı önünde düzenlenen açık hava toplantısında seçim aracı üzerinden Atakumlulara seslendi. Genel Başkan Yardımcısı Koç'a, CHP Samsun Milletvekilleri Hayati Tekin ve Kemal Zeybek'in yanı sıra İl Başkanı Tufan Akcagöz, Atakum İlçe Başkanı Cemil Deveci, gençlik ve kadın kolları başkanları da eşlik etti.

SAMSUN'UN DAĞLARINDA DA ÇİÇEKLER AÇACAK

Referandum sürecinde herkesin büyük sorumluluğu olduğunu kaydeden Koç, ''Biz Meclis ve milli irade çalışsın, egemenlik millette olsun, tek insan şaşırır, kandırılır ve yanlış yapabilir. Biz istiyoruz ki bunu telafi edecek bir mekanizma olsun. Bu devlet yönetimi. Bir iş yönetirsin tek adamsın, batırırsan batır. Ama bu devlet, hepimizin kutsalı. Hepimizin üzerine titremesi gereken kavram. Bu kadar ucuz değil bu iş. 16 Nisan'ı hayırla anacağız. Sadece İzmir'in dağlarında çiçekler açmayacak. Bütün Türkiye'de, Samsun'un dağlarında da çiçekler açacak. Hep birlikte egemenliğimizi, bütünlüğümüzü, çocuklarımızı korumak için 16 Nisan'da hep beraber hayırlarımızı çoğaltacağız. Yaşasın birliğimiz, kardeşliğimiz ve bütünlüğümüz. Umarım Türkiye için mutlu bir bahar başlatırız'' dedi.

Zerrin SOMUNCU

SIRADAKİ HABER
}