HaberlerSamsun 9 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu: 'Hayır'cılara saygımız sonsuz

Samsun 9 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu: 'Hayır'cılara saygımız sonsuz

Samsun 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, 'İlçemizdeki 17 bin seçmen doğruyu bilsin ama yine de hayır oyu verecekse onlara da saygımız sonsuz' dedi

Samsun 9 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu: 'Hayır'cılara saygımız sonsuz

Samsun Haber: 19 Mayıs İlçesi Alaçamlılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği tarafından geleneksel hale getirilen birlik, beraberlik ve kardeşlik kahvaltısına, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, belediye meclis ve dernek üyeleri katıldı.

HER TÜRLÜ DESTEĞE HAZIRIZ

Sivil toplum kuruluşlarının ilçeye katkı sağladıklarını belirten Başkan Topaloğlu, "19 Mayıs Alaçamlılar Derneği kurulduğu günden bugüne ilçemizde kültürünü yaşatmaya çalışan bir dernektir. Belediye olarak bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonrada ilçemizde faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarına her türlü desteği vermeye hazırız" dedi.

YALANLARA İNANMAYIN

"16 Nisan, herhangi bir siyasi partinin veya bir şahsın seçimi değil" diyen Başkan Topaloğlu, "Gelecek nesillerimiz için artık Türkiye’de siyasi istikrarsızlığı kaldırmak için ve bunun yansımalarına yönelik olarak ekonomimizde siyasete bağlı bir dalgalanma olmaması için, sırf siyasetten dolayı fakirleşmemek için bir tercihe gideceğiz. Hayır oyu kullanmayı düşünen kardeşlerime şunu söylüyorum; birilerinin yalanlarıyla değil, 18 maddenin gerçekten ne getirdiğine bakarak tercihte bulunalım. İlçemizdeki 17 bin seçmen doğruyu bilsin ama yine de hayır oyu verecekse onlara da saygımız sonsuz" dedi.

Kahvaltı programını düzenleyen 19 Mayıs ilçesi Alaçamlılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Abdullah Bülbül’e teşekkür eden Başkan Topaloğlu, "Bu birlik ve beraberliğin daim olmasını diliyorum" dedi.

SIRADAKİ HABER
}