HaberlerKocaeli Haberleri(Özel Haber) Berber cinayeti zanlısının olay sonrası kaçış anı kameraya yansıdı

(Özel Haber) Berber cinayeti zanlısının olay sonrası kaçış anı kameraya yansıdı - Kocaeli Haberleri

Kocaeli'nin Gebze İlçesinde 4 ay önce tartıştığı berberi silahla vurarak ölümüne neden olan şahsın olayı gerçekleştirdikten sonra kaçma anı kameralara saniye saniye yansıdı.

(Özel Haber) Berber cinayeti zanlısının olay sonrası kaçış anı kameraya yansıdı

4 ay önce Gebze'de meydana gelen saldırının ardından ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede ölen Murat Balta'yı öldüren şahıs olaydan sonra kayıplara karışmıştı. Cinayetin ardından Gebze İlçe Emniyet ve Kocaeli Cinayet Büro Amirliği tarafından olayı çözülmesi için özel bir ekip oluşturuldu. Oluşturan özel ekip, olay yerindeki boş kovanlardan yol çıkarak zanlıyı Ankara'da yakaladı.
Cinayeti gerçekleştirdiği iddia edilen Y.L., Ankara'da bulunduğu adrese yapılan başarılı polis baskını ile gözaltına alınarak Kocaeli'ne getirildi. Kocaeli Emniyet'inde sorguya alınan Y.L., ifadesinde alacak verecek meselesinden Murat Balta'yı öldürdüğünü ifade ettiği öğrenildi. Emniyette işlemleri tamamlanan Y.L. kasten adam öldürme suçlamasıyla sevk edildiği Gebze Adliyesi'nde tutuklanarak ceza evine gönderildi.
Tutuklanarak ceza evine gönderilen Y.L. isimli zanlının Murat Balta'yı silahla yaraladıktan sonra kaçma anı ise güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

(Özel Haber) Berber cinayeti zanlısının olay sonrası kaçış anı kameraya yansıdı

SIRADAKİ HABER
}