HaberlerSamsunspor: Ceza faturası 187 bin 500

Samsunspor: Ceza faturası 187 bin 500

Samsunspor: Samsunspor bu sezon 11 farklı müsabakada, başkan, sportif direktör, teknik direktör, taraftar ve futbolcularının neden olduğu eylemlerden dolayı cezalar aldı. Toplamda 187 bin 500 Türk Lirası para cezasına çarptırılan Kırmızı- Beyazlılara bu cezanın 54 bin Türk Lirası merdiven boşluklarının boş bırakılmaması sebebiyle verildi

Samsunspor: Ceza faturası 187 bin 500

Samsunspor: YİNE CEZA ALACAK

Kırmızı- Beyazlılar, geride kalan 26 haftanın 11'inde farklı nedenlerden dolayı Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevkedildi ve cezalar aldı. Son olarak Balıkesirspor maçında da 'merdiven boşluklarının boş bırakılmaması' sebebiyle PFDK'ya sevkedilen Samsunspor yine ceza alacak. Başkan, sportif direktör, teknik direktör, taraftar, futbolcu ve merdiven boşluklarının boş bırakılmaması sebebiyle cezalar alan Samsunspor'un faturası ise 187 bin 500 Türk Lirası olarak çıkıyor. Bu cezanın 54 bin Türk Lirası merdiven boşluklarının boş bırakılmaması sebebiyle.

KATLAMALI GELİYOR

Üç kez tribün kapatma cezasına çarptırılan Samsunspor, en fazla cezayı içerde 1-1 berabere biten Mersin İdman Yurdu maçında ödedi. Bu müsabakada toplamda 55 bin 500 Türk Lirası ceza ödendi. Kırmızı- Beyazlılar 3 kez de Teknik Direktör Osman Özköylü'den dolayı farklı cezalar aldı. Özköylü'nün Sivas maçındaki cezası ise daha sonra iptal edildi. Bu zamana kadar 3 kez merdiven boşluklarının boş bırakılmamasından dolayı ceza alan Samsunspor'un, aynı suçtan 4. kez PFDK'ya sevkedildiği için katlamalı bir ceza alması bekleniyor.

SIRADAKİ HABER
}