Haberlerİzmir HaberleriBaşkan Pekdaş'tan 4 günlük referandum turu

Başkan Pekdaş'tan 4 günlük referandum turu - İzmir Haberleri

Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş, yaklaşan referandum öncesi çalışmalarda bulunmak üzere Uşak ve Malatya'da dört günlük tura çıkacak.

Başkan Pekdaş'tan 4 günlük referandum turu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Konak İlçe Kadın Kolları ile birlikte haftada iki gün ev gezileri yapan, İl Kadın Kolları ile de CHP'nin yerel seçimlerde kaybettiği ilçeleri dolaşan Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş, çalışmalarını İzmir dışına taşıyor. Yoğun programına 4 günlük referandum arası veren Başkan Pekdaş, CHP Genel Merkezinin görevlendirmesi üzerine Uşak ve Malatya'ya gidecek. Yarın ilk olarak Uşak'a gidecek olan Pekdaş, burada CHP Uşak İl Örgütü ile birlikte çalışma yapacak. Esnafı gezerek 16 Nisan'da yapılacak olan referandumdan hayırlı bir sonuç almak için kenti turlayacak olan Başkan Pekdaş, ziyaretinde Konak'ın kardeş belediyesi Pınarbaşı'nı da ziyaret edecek.
Başkan Sema Pekdaş'ın şehir dışında yürüteceği referandum çalışmalarının ikinci durağı ise Malatya olacak. 9 Nisan Pazar günü akşam saatlerinde Malatya'ya gidecek olan Pekdaş, burada da Türkiye'nin geleceği için Malatyalılardan hayırlı bir oy isteyecek. CHP Malatya İl Başkanlığı'nın organize ettiği çalışmaya katılacak olan Pekdaş, ziyaretinin ikinci gününde ise kardeş belediye Hekimhan'a konuk olacak. Pekdaş, burada da referanduma yönelik düşüncelerini açıklayacak.

SIRADAKİ HABER
}