HaberlerSamsun Haber: İlkadım'da sandıklar patlayacak

Samsun Haber: İlkadım'da sandıklar patlayacak

Samsun Haber: İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Hastanebaşı Mahallesi'ndeki mitinge yoğun katılım sağlayan vatandaşlara teşekkür ederek, 'İlkadım'da sandıklar patlayacak. Evet mührü ile inşallah, Türkiye olarak yeniden dirilerek, yükselişe geçeceğiz' dedi

Samsun Haber: İlkadım'da sandıklar patlayacak

Samsun Haber: AK Parti'nin İlkadım İlçesi Hastanebaşı Mahallesi'nde düzenlediği miting, gövde gösterisine dönüştü. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol'un da katıldığı mitingte konuşan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Türkiye'nin yeniden dirilerek, yükselişe geçeceğini söyledi.

YÜKSELİŞE GEÇİLECEK

16 Nisan'da İlkadım'da sandıkların patlayacağını ifade eden Başkan Tok, "Hastanebaşı Mahallesi her zaman bizi bağrına bastı. Türkiye'nin geleceğini ilgilendiren halk oylamasında İlkadım kararını vermiş. Bu coşku dolu miting gösteriyor ki, sandıklar 16 Nisan'da patlayacak. Evet mührü ile inşallah yeniden dirilerek yükselişe geçeceğiz" dedi.

16 NİSAN DÖNÜM NOKTASI

Referandum'un Türkiye için dönüm noktası olduğunu belirten Başkan Tok, “16 Nisan günü gerçekleşecek referandumda ülkemiz büyük bir sınav verecek. Ülkemizin geleceğini ve büyümesini isteyen halkımızın, oylarını evet yönünde kullanacaklarına eminim. O yüzden 16 Nisan, ülkemiz için bir milat olacak. Darbecilerin ülkemize verdiği zararlar ortadadır. Bizim daha hızlı kalkınmamız, omzumuzdaki yüklerden kurtulmamız ve daha hızlı koşmamız için hükümet sistemindeki değişiklik sistemine evet demeliyiz” diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}