Haberlerİzmir HaberleriBaşkan Akpınar Mavişehirliler ile buluştu

Başkan Akpınar Mavişehirliler ile buluştu - İzmir Haberleri

Mavişehir'de site yöneticileri ve bölge sakinleri ile buluşan Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, hem yapılan hizmetleri anlattı hem de talep ve önerileri dinledi. Başkan Akpınar, 'Türkiye'nin en aydınlık ilçesi Karşıyaka'yı, daha modern ve yaşanabilir noktaya taşımak için çalışıyoruz' dedi.

Başkan Akpınar Mavişehirliler ile buluştu

Mavişehir'deki Albatros Sitesinin içindeki kafeteryada gerçekleşen buluşmaya, ev sahipliği yapan Albatros Blokları Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Üretmen, Karşıyaka Belediyesi Meclis Üyeleri, 200'e yakın blok ve site yöneticisi ile vatandaşlar katıldı. Karşıyaka Belediyesi'nin bölgede yaptığı yatırım ve hizmetleri anlatan Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, öneri ve talepleri dinledi, yapılacakları sıraladı. Eksikler, belediye bürokratlarınca not edildi.
Hesap verebilen, şeffaf belediyecilik anlayışını benimseyen bir belediye başkanı olduğunu ifade eden Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, 'Yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı değerlendirmek için sizin yanınızdayım. Bu bölge İzmir'in en prestijli ve en aydın insanlarının yaşadığı bir bölge. Son dönemde artan inşaat çalışmaları nedeniyle yaşanan sıkıntıların farkındayız. Çözmek için var gücümüzle çalışıyoruz ancak ne yazık ki bu konuda yerel yönetimler By-Pass edilmiş durumda. Belediyeleri aşan ve Bakanlık kanalıyla yaşanan sorunları en aza indirmek için kararlılığımızı sürdüreceğiz' dedi.
Türkiye'nin zor bir süreçten geçtiğini söyleyen Başkan Akpınar, 'Yerel yönetimleri güçlendirecek yasa tasarısını beklerken, referandum ile karşı karşıya kaldık. Tüm zorlukları aşacağımızdan ve toplumsal dayanışmamızı, birlik ve beraberliğimizi yeniden sağlayacağımızdan eminiz. Buna her zamankinden daha çok ihtiyacımız var. Cumhuriyeti, demokrasiyi ve Atatürk kazanımlarını sonsuza dek koruyacağımıza söz veriyoruz' diye konuştu.

Başkan Akpınar Mavişehirliler ile buluştu

SIRADAKİ HABER
}