HaberlerOkan Kurt,Demet Akalın Haberleri'Yakında ailemizin genişlediği haberini vereceğiz'

'Yakında ailemizin genişlediği haberini vereceğiz' - Okan Kurt,Demet Akalın Haberleri

Osman Görgülü'nün aleyhine açtığı 32 milyon 845 bin liralık icra takibi nedeniyle zor günler geçiren Okan Kurt mutlu sona ulaştı. Avukatı ile birlikte basın mensuplarının karşısına geçen Kurt bir de müjde verdi.

'Yakında ailemizin genişlediği haberini vereceğiz'

Demet Akalın ileOkan Kurt, geçtiğimiz ağustos ayında Kurt’un 75 tane daire satın aldığı Osman Görgülü’nün 32 milyon 845 bin TL’lik icra takibiyle sarsılmıştı. Zor günler geçirenOkan Kurt, davanın sonuçlanmasının ardından önceki gün avukatı Nezih Kök ile birlikte basın mensuplarının karşısına çıktı.

Okan Kurt, “İcra gelmesi bizi çok yaraladı. Aileme zarar gelmesinden çok korktum ama bu süreci birbirimize kenetlenerek atlattık. Demet 'ne olursa olsun senin arkandayım' dedi. Beni en çok üzen evimize gidemediğimiz akşam kızım Hira’nın yanıma gelerek, “Baba niye evimize gidemiyoruz?” demesi oldu. Ama gelinen noktada kimseye tek kuruş borcum yok. Alnım ak başım dik buradayım” dedi.

Okan Kurt eşiDemet Akalın’ın canlı yayında geçirdiği sinir krizinin hatırlatılması üzerine ise şunları söyledi:
“Eşimin canlı yayında ağlamasını dinlemeye gücüm yetmedi. O çığlık bir annenin feryadıydı. Benim eşim Türkiye’nin en büyük starı. Bizim aile birliğimizi kimse yıkamaz. Bu zor süreçte gerçek dostla yalandan dostun ayrımını yaptık. Dostlarımızı 100’den 10’a indirdik. Hiç ummadığımız arkadaşlar bizi yaraladı. Eşimden ayrı yattığımda uykuları kaçan bir adamken kimi çevreler 'boşanacaklar' şeklinde haberler yaptı. Kötü planlar tutmadı. Ben eşimi hayatta aldatmam. Art niyetli insanlara gülüyoruz”

 

 

 

 

 

 

KAYNAK:HÜRRİYET

SIRADAKİ HABER
}