HaberlerTrabzon HaberleriTiyatro kulübü öğrencilerinden Başkan Balta'ya teşekkür ziyareti

Tiyatro kulübü öğrencilerinden Başkan Balta'ya teşekkür ziyareti - Trabzon Haberleri

Trabzon'un Vakfıkebir ilçesi Halk Eğitim Merkezi tiyatro kulübü öğrencileri Vakfıkebir Belediye Başkanı Balta'yı ziyaret ederek teşekkür ettiler.

Tiyatro kulübü öğrencilerinden Başkan Balta'ya teşekkür ziyareti

Vakfıkebir Halk Eğitim Merkezi tiyatro kulübü öğrencileri, Halk Eğitim Merkezi Müdürü M. Birol Yüksek, Müdür Yardımcısı Mustafa Dal ve Usta öğretici Lale İskenderoğlu ile birlikte Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta'yı ziyaret ettiler.
Ziyarette konuşan Başkan Muhammet Balta, 'Kendi ayaklarınızın üstüne durmayı bu yaşlarda öğrenmeniz gerekir. Bu tür etkinlikler derslerdeki başarıya engel değildir. Dersler kadar önemlidir. Sosyal etkinlikler kendinizi ifade etmeniz için büyük önem taşır. Hayatınızın geriye kalanı için en önemli anılarınız bu tür etkinliklerle oluşur' diye konuştu.
HEM Müdürü Birol Yüksek, Müdür Yardımcısı Mustafa Dal ise her türlü etkinliklerinde kendilerine büyük destek veren Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta'ya teşekkür ederek, 'Çocuklarımızın özgüven kazanması acısından tiyatro büyük önem taşıyor. Bunu çok önemsiyoruz. Bir aile kavramı içerisinde çocuklarımıza çalışma alanları oluşturmak istiyoruz. Sizlerde bizlerin her zaman yanımızda oluyorsunuz. Bu manada memnuniyetimizi ifade etmek için sizi ziyaret etmek istedik' dediler.

SIRADAKİ HABER
}