Trabzon haber: Tiyatro kulübü öğrencilerinden Başkan Balta'ya teşekkür ziyareti

Trabzon haber: Trabzon'un Vakfıkebir ilçesi Halk Eğitim Merkezi tiyatro kulübü öğrencileri Vakfıkebir Belediye Başkanı Balta'yı ziyaret ederek teşekkür ettiler.

Tiyatro kulübü öğrencilerinden Başkan Balta'ya teşekkür ziyareti

Vakfıkebir Halk Eğitim Merkezi tiyatro kulübü öğrencileri, Halk Eğitim Merkezi Müdürü M. Birol Yüksek, Müdür Yardımcısı Mustafa Dal ve Usta öğretici Lale İskenderoğlu ile birlikte Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta'yı ziyaret ettiler.
Ziyarette konuşan Başkan Muhammet Balta, 'Kendi ayaklarınızın üstüne durmayı bu yaşlarda öğrenmeniz gerekir. Bu tür etkinlikler derslerdeki başarıya engel değildir. Dersler kadar önemlidir. Sosyal etkinlikler kendinizi ifade etmeniz için büyük önem taşır. Hayatınızın geriye kalanı için en önemli anılarınız bu tür etkinliklerle oluşur' diye konuştu.
HEM Müdürü Birol Yüksek, Müdür Yardımcısı Mustafa Dal ise her türlü etkinliklerinde kendilerine büyük destek veren Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta'ya teşekkür ederek, 'Çocuklarımızın özgüven kazanması acısından tiyatro büyük önem taşıyor. Bunu çok önemsiyoruz. Bir aile kavramı içerisinde çocuklarımıza çalışma alanları oluşturmak istiyoruz. Sizlerde bizlerin her zaman yanımızda oluyorsunuz. Bu manada memnuniyetimizi ifade etmek için sizi ziyaret etmek istedik' dediler.EN ÇOK OKUNANLAR

Dağda mahsur kalan yaşlı adam kurtarıldı

1 Dağda mahsur kalan yaşlı adam kurtarıldı

Samsun'a trafik kazası: 1 ölü

2 Samsun'a trafik kazası: 1 ölü

Yüzü maskeli bir kişi benzin dökerek aracı ateş verdi

3 Yüzü maskeli bir kişi benzin dökerek aracı ateş verdi

Karaman'da otomobile silahlı saldırı: 1 yaralı

4 Karaman'da otomobile silahlı saldırı: 1 yaralı

Hırsızlar ev sahibini pompalı tüfekle yaraladı

5 Hırsızlar ev sahibini pompalı tüfekle yaraladı

Başkan Uçar, İYİ Parti ilçe yönetimini ağırladı

6 Başkan Uçar, İYİ Parti ilçe yönetimini ağırladı


SIRADAKİ HABER