Gaziantep haber: Dünyaca ünlü doktorun tanıttığı teknoloji Türkiye'de

Gaziantep haber: ABD'de yaşayan dünyaca ünlü Kalp Cerrahi Dr. Mehmet Öz'ün tanıttığı 'far-infrared ısıtma sistemli saunalar, Zeugma Sauna ile Türkiye pazarına girdi.

Dünyaca ünlü doktorun tanıttığı teknoloji Türkiye'de

ABD ve dünyada milyonlarca izleyicisi bulunan sağlık programı 'The Dr. Oz Show' adlı televizyon programının sunucusu olan ünlü Kalp Cerrahi Mehmet Öz'ün tanttığı far-infrared ısıtma sistemli saunalar, Yaşam Enerji ile Zeugma Sauna ismi ile Türkiye'de satışa başlanıldı.
Sağlığa faydaları çeşitli araştırmalarla tespit edilen, tıp dergilerinde yer alan sistem ile üretilen Zeugma Sauna son derece pratik, sağlıklı ve hızlı uygulama ayrıcalığının yanı sıra taşınabilir olma özelliği ile de sauna konforu yaşatıyor.
Zaman almayan ve evde dinlenirken bile kullanabilen ürün, far infrared ışını yayarak, vücuda doğal ısı sağlıyor. Tamamen sağlıklı ve güvenli olduğu belirtilen ısı teknoloji, cilde zarar vermediği gibi bağışıklık sistemini de güçlendirdiği açıklandı. Yeni ürünün kalp sağlığının korunmasına da yardımcı olduğu ifade edildi.
20 seansta 5 kilo zayıflama imkanı
Yeni ürünün düzenli kullanılması halinde 20 seansta 5 kilo verme fırsatı sunduğu vurgulanırken, her seansta vücuttaki toksinlerin yüzde 20'sinin atılmasıyla bağışıklık sistemini de güçlendirdiği kaydedildi. Vücut direncini arttıran teknoloji kireçlenme gibi sorunların çözülmesinde yardımcı olurken, daha kaliteli bir uyku çekme imkanı da sağlıyor.
Sağlık açısından çok önemli imkan sunan Zeugma Saunalar'a internet üzerinden, online alışveriş yoluyla çok kolay ulaşabileceği de belirtildi.
Yaşam Enerji
30 yılı aşan tecrübeye sahip çalışanlarının sahip olduğu bilgi ve tecrübelerle, Gaziantep'te hizmet veren Yaşam Enerji, kurulduğu günden bu yana araştırdığı ve geliştirdiği teknolojileri üretime yön veren kadrolarla hizmet sunuyor
Yaşam enerji Zeugma Sauna'nın yanı sıra Isınma Teknolojileri, Cam Rezistans, Güneş Enerjisi Panelleri, Solar Teknoloji , Nano teknoloji ürünleri gibi ürünlerin araştırması ve geliştirmesini yaparak ülkeye kazandırdığı yeni teknolojiler ile de biliniyor.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'daki silahlı çatışmayla ilgili kan donduran detaylar! Vurun bunları...

1 Samsun'daki silahlı çatışmayla ilgili kan donduran detaylar! Vurun bunları...

Samsun'da şüpheli ölüm!

2 Samsun'da şüpheli ölüm!

Samsun'un akciğeri olacak

3 Samsun'un akciğeri olacak

Eda öğretmen çağrı yaptı, Samsun duyarsız kalmadı

4 Eda öğretmen çağrı yaptı, Samsun duyarsız kalmadı

Samsun'da cinsel taciz ve gasp iddiasına gözaltı

5 Samsun'da cinsel taciz ve gasp iddiasına gözaltı

Samsun'un o ilçesine de ilk kar yağdı

6 Samsun'un o ilçesine de ilk kar yağdı

Samsun'da Merve öğretmen, Öğretmenler Günü'nü göremedi

7 Samsun'da Merve öğretmen, Öğretmenler Günü'nü göremedi

Samsun'da cephanelik gibi otomobil

8 Samsun'da cephanelik gibi otomobil

Samsun'da bir kişi karısını kurtarmak isterken kazara vurdu

9 Samsun'da bir kişi karısını kurtarmak isterken kazara vurdu

Komşusuyla basılınca oğlunu boğan kadına böyle bağırdılar!

10 Komşusuyla basılınca oğlunu boğan kadına böyle bağırdılar!


SIRADAKİ HABER