HaberlerManisa HaberleriBinanın Bodrum Katında Çıkan Yangın Korkuttu

Binanın Bodrum Katında Çıkan Yangın Korkuttu - Manisa Haberleri

Manisa'nın Kula ilçesinde bir evin bodrum katında çıkan yangında ölen ve yaralanan olmazken, yangın maddi hasara yol açtı.

Binanın Bodrum Katında Çıkan Yangın Korkuttu

Yangın Manisa'nın Kula ilçesine bağlı 4 Eylül Mahallesi'ndeki 4 katlı bir evde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre 4 katlı bir apartmanın depo olarak kullanılan bodrum katında Yunus K. İsimli vatandaşa ait olduğu belirtilen saman dolu depoda henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Depoda bulunan samanların alev almasıyla kısa sürede büyüyen yangından yükselen dumanlar tüm apartmanı sardı. Apartman sakinlerinin ihbarı üzerine gelen itfaiye ve polis ekipleri, yangının büyüme olasılığına karşı binadaki tüm vatandaşları ve çevredeki işyerlerini tahliye etti. Yangına müdahale eden itfaiye ekipleri alevleri kısa sürede kontrol altına aldı. Duman yoğunluğunun azalması ardından itfaiye ekipleri, yangının çıkış nedenini belirlemek amacıyla çalışma başlattı.
Yangında yaklaşık 200 balya saman yanarak kül oldu. Yangında ölen yada yaralanan olmazken, yangınla ilgili soruşturma başlatıldı.

Binanın Bodrum Katında Çıkan Yangın Korkuttu

SIRADAKİ HABER
}