Haberlerİstanbul HaberleriKadıköy'de dün gece 2 kişinin yaralandığı sandalyeli kavga kameralarda

Kadıköy'de dün gece 2 kişinin yaralandığı sandalyeli kavga kameralarda - İstanbul Haberleri

Kadıköy'de dün akşam saatlerinde yaşanan ve 2 kişinin yaralandığı kavga güvenlik kameralarına yansıdı. Şahısların sandalyeyle saldırdığı kavganın nedeninin ise taciz değil, bir kişinin yola kusması ve uyarılmasının oldu

Kadıköy'de dün gece 2 kişinin yaralandığı sandalyeli kavga kameralarda

Kadıköy Caferaağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak içerisinde dün akşam saat 23.30 sıralarında 2 grup arasında kavga çıkmış ve kavgada Nedim Öral ile R.A darp sonucu yaralanmıştı. Kavganın nedeninin ise taciz olduğu iddia edilmişti. Olayın ardından yaralanan şahıslar hastanedeki işlemlerinin ardından taburcu edilirken, olayın da farklı bir nedenden dolayı ortaya çıktığı öğrenildi. Olayda saldırıya uğrayan Nedim Öral'ın kağıt toplarken ilerlediği sokakta yere kustuğunu gördüğü R.A'yı uyardığı ve ardından tartışma başladığı öğrenildi. R.A'nın Nedim Öral ile tartışması sırasında Nedim Öral'ın kızına da hakaret edilmesi üzerine tartışmanın kavgaya dönüştüğü öğrenildi. Olayın ardından şahıslar birbiri hakkında şikayetçi olurken, olayla ilgili işlemleri sürüyor.
Öte yandan kavga anı ise saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde R.A ve beraberindeki kişilerin Nedim Öral'ı kovaladığı ve apartman girişinde sıkıştırarak sandalye ile dövdükleri görülüyor.

Kadıköy’de dün gece 2 kişinin yaralandığı sandalyeli kavga kameralarda

SIRADAKİ HABER
}