Bu okul hayatın küçük bir provası

SAMGÜDEF Başkanı Mustafa Seven tarafından açılan Özel Mustafa Seven Anaokulu, kaliteli eğitim anlayışıyla eğitime yeni bir soluk kazandıracak. Eğitimde iddialı olduklarını ifade eden Seven, 'Bu okulu hayatın küçük bir p

Bu okul hayatın küçük bir provası

Gümüşhane Kelkit Özen Köyü Derneği Yönetim Kurulu üyeleri, Samsun Gümüşhane Dernekler Federasyon (SAMGÜDEF) Başkanı Opr. Dr. Mustafa Seven tarafından Atakum’da açılan Özel Mustafa Seven Anaokulu’na ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Başkan Seven, eğitimde iddialı olduklarını vurguladı.

ÖNEMLİ BİR DÖNEM

SAMGÜDEF Başkanı Mustafa Seven, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, özellikle kişilik gelişiminin tanımlandığı 7 yaşına kadar olan dönemin çok önemli olduğunu ifade etti. Seven, bu okulda öğrenim görecek çocukların gelecekte çok başarılı olacakları konusunda iddialı olduklarını kaydederek, “Bu okulu hayatın küçük bir provası olarak görüyoruz. Fiziki ortamı ve müfredatı ise en mükemmeli yakalayacak şekilde birçok bilim adamı ve eğitimci ile istişareler sonucunda belirledik. Oyun ve yaşam alanları, eğitim atölyeleri için en iyi tasarımlar yapıldı, kodlama eğitimi için yurt dışında malzemeler getirtildi” ifadelerini kullandı.

DEĞERLER EĞİTİMİ

Özellikle kodlama eğitimi ve değerler eğitimini çok önemsediğini vurgulayan Başkan Seven, en büyük hedeflerinin vatanına ve milletine faydalı, doğru düşünmeyi bilen ve üreten insanlar yetiştirmek olduğunu kaydetti.

GURUR DUYUYORUZ

Gümüşhane Kelkit Özen Köyü Derneği Başkanı İhsan Kılıç ise bu tip kurumların Türkiye için çok faydalı olduğunu ve çocukların Türkiye’nin geleceği olduğunu dile getirdi. Kılıç, “Gelecek için yapılan bu okulun hayırlı olmasını diliyoruz ve Başkan Seven’den gurur duyuyoruz” şeklinde konuştu.

Ziyarete katılan Gümüşhane Kelkit Özen Köyü Derneği Başkan Yardımcısı Selahattin Demir ve yönetim kurulu üyeleri İbrahim Demir, Yusuf Keleş, Kemal Seven, Özcan Demir, İhsan Koç, Gökhan Er, Şerif Yıldırım ve Harun Tural da hayırlı olsun temennisinde bulundu.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun Valisi Kaymak, görevi devretti

1 Samsun Valisi Kaymak, görevi devretti

Samsunspor'a 720 bin TL daha

2 Samsunspor'a 720 bin TL daha

Samsunspor'da moraller bozuktu

3 Samsunspor'da moraller bozuktu

Samsun'da araştırmacıların işini kolaylaştıracak yazılım

4 Samsun'da araştırmacıların işini kolaylaştıracak yazılım

Samsun AK Parti'de Karaduman dönemi

5 Samsun AK Parti'de Karaduman dönemi

Samsunsporlu Cebe: İşimize bakıyoruz

6 Samsunsporlu Cebe: İşimize bakıyoruz

Almanya'da korkunç ölüm: Sosyete şokta!

7 Almanya'da korkunç ölüm: Sosyete şokta!

Samsunspor'da Gaziantep mesaisi

8 Samsunspor'da Gaziantep mesaisi

YSK seçimlere katılabilecek partileri açıkladı

9 YSK seçimlere katılabilecek partileri açıkladı

Kendileri küçük yürekleri büyük

10 Kendileri küçük yürekleri büyük


SIRADAKİ HABER