HaberlerAtakum'da Mega Proje 'Vega Hills Atakum'

Atakum'da Mega Proje 'Vega Hills Atakum'

E&A İnşaat'ın Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı üzerinde hayata geçirdiği 'Vega Hills Atakum' Projesi'nin temel atma töreni gerçekleştirildi..

Atakum'da Mega Proje 'Vega Hills Atakum'

Samsun'un Atakum ilçesinde, Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı üzerinde hayata geçirdiği, 9 dönümlük arazi üzerine kurulan ve yaklaşık yüzde 70'i sosyal alanlardan oluşacak Vega Hills Atakum'un temeli törenle atıldı.

KLASİK ALGIYI DEĞİŞTİRECEK

Samsun'daki klasik konut algısını tamamen değiştirecek olan proje ile ilgili bilgi veren E&A İnşaat Ortağı ve Genel Müdürü Ersan Gündem, projenin geniş aileleri düşünenler için bulunmaz bir fırsat olduğunu söyledib Gündem, "Vega Hills Atakum, 9 dönüm alanda kurulu, 16 katlı, 96 dairesi bulunan ve içerisinde mağazalar bulunan büyük bir proje. Samsun'da bir ilk olan 4,5+1 olarak, kış bahçesinin mutfak alanıyla bütünleştiği bu yeni konsept, sosyal alanlarının zenginliğiyle yaşama bakışı değiştirecek" diye konuştu.

SAMSUN'DA 3 BÜYÜK PROJE

Temeli atılan Vega Hills Atakum projesi ile konut ve yaşam alanı anlayışının değişeceğine vurgu yapan Gündem, "E&A İnşaat, 2007 yılında Samsun’da, dünyadaki uluslararası şirketlere danışmanlık hizmeti vermek için kuruldu. Aynı zamanda şirketin yurt dışında da faaliyetleri bulunuyor. Konut sektörüne 2012 yılında giren E&A İnşaat, şu ana kadar Samsun’da toplam üç büyük projeye imza attı. Atakum’a yeni bir anlayış getirecek Vega Hills projesinde ise konutlar 225 metrekare brüt, 180 metrekare net kullanım alanlı olacak. Merkezi yerden ısıtma ve merkezi sıcak su, ses ve ısı yalıtımı, kapalı otoparkı, kapalı ve açık yüzme havuzu, aquapark, kapalı ve açık havuzlar, basket sahası, çocuklara özel kids club, playstation oyun odası, küçük çocuklar için oyun odası, çocuk çalışma odası, toplantı salonları, Türk hamamı, sauna ve büyük bir market zinciri eklenecek. Ayrıca 24 saat güvenlik hizmeti de sunulacak" dedi.

EN BÜYÜK VE EN SEÇKİN

Vega Hills Atakum'u, 'şu ana kadar yaptığımız projeler içerisindeki en büyük ve en seçkin proje' olarak tanımlayan Gündem, "Projemiz konum olarak, özel ve devlet okullarının bulunduğu yerde, Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı üzerindedir. Aynı zamanda projeye 500 metre mesafede, Atakum Belediyesi’nin yeni Akvaryum, döner kule restoran ve alışveriş merkezinden oluşan yeni projesi yakın zamanda başlayacaktır. Projenin konumu Atakum bölgesinin cazibe merkezindedir. Vega Hills, yüzde 70'i sosyal alan olarak tasarlanmıştır. Samsun’da sosyal alanlar açısından en zengin ve geniş aileleri düşünen en iyi proje olarak tasarlanmıştır. Projemizin teslim süresi 24 ay, yani 2019 yılının sonu olarak belirlendi. Şu an lansman satışlarımızı başlattık. Ayrıca şunu belirtmek isterim; Vega Hills Atakum, bölgedeki projelerin içinde sunmuş olduğu özellikler, fiyatlandırma ve ödeme kolaylığı açısından Samsun’un en iyi projesidir. E&A İnşaat olarak her projemizde çıtamızı yükselterek kalitemizi artırıyoruz. Vega Hills Atakum Projesi de bu anlayışa hizmet edecek."

Barış BUDANOĞLU

SIRADAKİ HABER
}