HaberlerKocaeli HaberleriAK Parti ilçe yönetiminden Başkan Toltar'a ziyaret

AK Parti ilçe yönetiminden Başkan Toltar'a ziyaret - Kocaeli Haberleri

AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut yeni yönetimi ile birlikte Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar'ı makamında ziyaret etti.

AK Parti ilçe yönetiminden Başkan Toltar'a ziyaret

AK Parti Dilovası İlçe Başkanlığına ikinci kez seçilen Osman Akbulut, yeni yönetimi ile birlikte Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar'ı ziyaret etti. Ziyarete görevine devam eden Kadın Kolları Başkanı Gülay Artut ile İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına seçilen Emre Sarıca'da katıldı. Ziyarette birlik ve beraberlik mesajları verildi. Ziyarette yeni yönetimini tanıtan AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, 'Bundan sonraki süreçte tüm yönetim kurulu üyelerimiz ve teşkilatımızın tüm mensupları ile birlikte ele ele verip Dilovası'na daha güzel hizmetler edeceğiz. Bizler her zaman belediye başkanımızın yanındayız. İnşallah ilçemiz bundan sonra da daha güzel hizmetler almaya devam edecek ve gelişen büyüyen Dilovası emin adımlarla büyümeye devam edecektir' dedi.
Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, 'Öncelikle başta İlçe Başkanımız Sayın Osman Akbulut ve yönetimini tebrik ediyorum. Önümüzdeki günler çok daha güzel olacak inşallah. Birlik ve beraberlik içerisinde hem ilçemize hem de halkımıza daha güzel hizmetleri hep birlikte gerçekleştireceğiz. AK Parti iktidarı ile yatırımları her geçen gün artan ilçemize daha güzel hizmetlerin gelmesi için birlik olmamız gerekiyor. Kenetleneceğiz ve halkımızın bize layık gördüğü görevi sizlerinde desteği ile layıkıyla yerine getirmiş olacağız. Sonrasında da hep beraber kardeşlik ve birlik beraberlik içinde alnımızın akıyla 2019 yılındaki seçimleri de başarılı bir şekilde bitireceğiz' diye konuştu.
Başkan Toltar daha sonra Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan değişiklikler sonrası Çayırova İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Dilovası İlçe Emniyet Müdürü Erkan Gürbüz'ü makamında konuk etti. Başkan Toltar ise devletin güvenliği ve halkın huzuru için gece gündüz demeden görev yapan emniyet mensupları nezdinde Dilovası'na yaptığı hizmetlerden dolayı Gürbüz'e teşekkür ederek bundan sonraki görev yerinde ve çalışma hayatında başarılar diledi.

AK Parti ilçe yönetiminden Başkan Toltar’a ziyaret

SIRADAKİ HABER
}