HaberlerAygün'e milli görev

Aygün'e milli görev

Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi (TMVFL) Karması teknik direktörlüğüne getirilen Canik Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Hamza Aygün, ilk maçında Arakan'da yaşanan insanlık dramına dikkat çekmek için sahaya çıktı

Aygün'e milli görev

ONUR VERİCİ GÖREV

UEFA B Antrenör Lisansı bulunan Canik Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Birimi Müdürü Hamza Aygün, Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi (TMVFL) Karması Teknik Direktörü oldu. Metro Turizm Samsun Veteranlar Takımı olarak TMVFL'nde başarıyla mücadele ettiklerini belirten Hamza Aygün, "Bir Samsunlu olarak günden güne büyüyen ve gelişen bu ligde Türkiye Karması'nın teknik direktörü olarak seçilmiş olmaktan onur duyuyorum. Beni bu göreve layık gören TMVF ailesine teşekkür ederim" dedi.

BAYBURT'TA İLK KEZ

Bayburt Valiliği, Bayburt Belediyesi, Bayburt Üniversitesi ve TMVFL Federasyonu organizasyonunda yapılan maçta, Samsunlu teknik adam Aygün, Türkiye Karması'nın başında ilk kez sahaya çıktı. Arakan’da yaşanan insanlık dramına dikkat çekmek amacıyla Bayburt'ta oynanan maçta, Samsunspor'un imparator lakaplı eski oyuncusu Celil Sağır'ın yanı sıra Mehmet Nas ve Adnan Güngör’ün de forma giydi. Arakan müslümanlarına yardım müsabakasının tüm geliri, Arakanlı müslümanlara gönderildi.

SIRADAKİ HABER
}