HaberlerKütahya HaberleriAltıntaş AK Parti'de yeni yönetimin ilk toplantısı

Altıntaş AK Parti'de yeni yönetimin ilk toplantısı - Kütahya Haberleri

Kütahya'nın Altıntaş ilçesinde, AK Parti İlçe Başkanlığı'nın değerlendirme toplantısı, Belediye Başkanı Ferit Karabulut'un da katılımıyla gerçekleştirdirildi.

Altıntaş AK Parti'de yeni yönetimin ilk toplantısı

AK Parti İlçe Başkanı Cihangir Dönmez, toplantıda yaptığı konuşmada, teşkilat olarak, 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimlere start verdiklerini ifade etti.
Dönmez, 'AK Parti Kütahya İl Başkan Yardımcımız ve Altıntaş İlçe Koordinatörümüz Remzi Günay, Yönetim Kurulu üyelerimiz ve Belediye Başkanımız Ferit Karabulut'un katılımıyla toplantımızı yaptık. Altıntaş'daki siyasi çalışmalarımızı, öncelikle Kütahya İl Başkanlığı ve Ankara Genel Merkez koordineli gerçekleştireceğiz. Yeni seçilen yönetim kurulu üyelerimiz ile hazırlanacak projelerin hayata geçmesi için çalışacağız'' dedi. Belediye Başkanı Ferit Karabulut, ''Yeni yönetimimize çalışmalarımızı anlattık. İlçemizde devam eden çalışmaları ve yapılması gerekenleri birlik ve beraberlik içinde konuştuk. Ayrıca 2019 seçimlerine biz şimdiden start verdik. Birliğimiz için, istikrar için bu seçimlerin ne kadar önemli olduğunu istişare ettik'' ifadelerini kullandı.
Toplantıya katılan AK Parti Kütahya İl Başkan Yardımcısı Remzi Günay, ''Altıntaş'ta yeni yönetimimizi ziyaret edip önümüzdeki süreç ve çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulunduk'' diye konuştu.(YD-EFE)

SIRADAKİ HABER
}