Samsun Haber: İlkadım Belediye Başkanı Tok: 'İlçemize dev yatırımlar kazandırdık'

Samsun Haber: İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, ilçeye dev yatırımlar kazandırdıklarını belirterek, 'Billboardlarda 'yapacağız edeceğiz' diye reklam yapan değil, temel atma töreni ve açılış reklamlarını yapan bir anlayışıyla hizmete devam ediyoruz' dedi.

İlkadım Belediye Başkanı Tok: 'İlçemize dev yatırımlar kazandırdık'

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Samsun'da sivil toplum kuruluşlarına(STK) yaptığı ziyaret turunu sürdürdü. Türk Kızılayı Samsun Şube Başkanı Dr. Habib Demirel, TÜGVA Samsun İl Temsilcisi Hakan Durmuşoğlu, Samsun Genç İşadamları Derneği Başkanı Savaş Gömeç ile Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Samsun Şubesi Samsun Şube Başkanı Haluk Tan'ı ziyaret eden Başkan Tok, 'Sivil toplum kuruluşları toplumun dinamikleridir' ifadesini kullandı.

Kamu yararı gözeten, kentin önceliklerini kendi öncelikleri olarak belirleyen, şehrin gelişmesi ve ilerlemesi adına projeler üreten ve geliştiren STK'ların her zaman yanında olduklarını ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 'Sizler, sosyal duyarlılıkla, Samsun için üreten, çalışan, iş yapan, ekonomiye yön veren, istihdam sağlayan önemli bir temel taşısınız. Sizlerle her zaman iş birliği içerisinde olacağız' diye konuştu.

Ziyaretlerde belediye çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler veren İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, İlkadım ilçesinde rekor olarak addedilecek projeleri hayata geçirdiklerini kaydetti. İcraata dönüşen birçok yatırımı ve projeyi anlatan Başkan Tok, 'Dev yatırımları ilçemize kazandırdık. Birçok hizmeti tamamladık. Yenilerine start verdik. Çok farklı hizmetlerle yolumuza devam ediyoruz. Bilgi ve tecrübelerimiz, millete hizmet yolundaki aşkımız ve çalışma ahlakımızla İlkadım için en doğru ve en iyi hizmetleri üretiyoruz. Bizleri bu makamlara getiren halkımıza verdiğimiz sözlerimizi tutuyoruz. Billboardlarda 'yapacağız edeceğiz' diye reklam yapan değil, temel atma töreni ve açılış reklamlarını yapan bir belediyecilik anlayışıyla son sürat hizmete devam ediyoruz' şeklinde konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da travesti usturayla saldırdı!

1 Samsun'da travesti usturayla saldırdı!

Çarşamba'da dev operasyon! 20 gözaltı

2 Çarşamba'da dev operasyon! 20 gözaltı

Samsun'da önce bıçakla saldırdılar sonra gasp ettiler

3 Samsun'da önce bıçakla saldırdılar sonra gasp ettiler

Samsun plakalı TIR'ın freni boşaldı: 1 ölü

4 Samsun plakalı TIR'ın freni boşaldı: 1 ölü

Kamp yeri hazır

5 Kamp yeri hazır

Derbiyi izlemek 10 TL

6 Derbiyi izlemek 10 TL

Samsun 'Gazi Devlet'te güvenlik zafiyeti mi var?

7 Samsun 'Gazi Devlet'te güvenlik zafiyeti mi var?

İmtihan...

8 İmtihan...

Samsunspor taraftarından fiyat tepkisi

9 Samsunspor taraftarından fiyat tepkisi

Samsunspor'da endişeli bekleyiş

10 Samsunspor'da endişeli bekleyiş


SIRADAKİ HABER