Eskişehir haber: Eskişehir Emniyet Müdürlüğü'nde ayın polisleri belli oldu

Eskişehir haber: Eskişehir Emniyet Müdürlüğü bünyesinde başarı gösteren polisler, 'Ayın personeli' uygulaması ile ödüllerini aldılar.

Eskişehir Emniyet Müdürlüğü'nde ayın polisleri belli oldu

Personelin moral ve motivasyonunu artırmak, başarılı personeli ödüllendirmek, üstün performans gösteren personelin belirlenmesi amacı taşıyan 'Ayın Personeli' seçme uygulaması devam ediyor. Odunpazarı İlçe Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgesinde meydana gelen 10 ayrı hırsızlık olayının faili ile çeşitli suçlardan aranan Y.T. isimli şahsın yakalanması, 3 ayrı dosyadan aranan İ.U. isimli şahsın yakalanması, çeşitli suçlardan aranan K.D. isimli şahsın yakalanması, Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma suçundan aranan S.Ö. ile E.A. isimli şahıslar ile birlikte toplam 5 kişinin yakalanmasında gösterdikleri başarılı çalışmalardan dolayı, Odunpazarı İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli Polis Memurları Abdulkadir Baloğlu, Gürkan Güngör, Mustafa Dalgıç, Ağustos ayının başarılı personelleri oldular.
Çocuk Şube Müdürlüğünde görevli Polis Memurları Mehmet Cançatal, Hayri Şahin, Ömer Esirgence ve Ercan Kurt ise, otodan meydana gelen hırsızlık olayına karışan O.Ö. isimli suça sürüklenen çocuğun yakalanması, kayıp şahıs olarak aranan 16 yaşındaki İ.D. isimli şahsın bulunması ile ilgili olarak gösterdikleri başarılı ve özverili çalışmalarından dolayı 'Ağustos Ayı Personeli' olarak seçildiler.
Ayın personeli seçilen polisler, Eskişehir İl Emniyet Müdürü Engin Dinç, Polis Başmüfettişi Mustafa Şahin, Huzur Sevenler Derneği Başkanı Necip Fazıl Şahin ve diğer davetlilerin katılımlarıyla bir davet salonunda düzenlenen törenle teşekkür belgesi ve çeşitli hediyelerle ödüllendirildiler.

Eskişehir Emniyet Müdürlüğü’nde ayın polisleri belli olduEN ÇOK OKUNANLAR

Her şeyi açıklayacak

1 Her şeyi açıklayacak

Samsunspor'dan Murzioğlu'na teşekkür

2 Samsunspor'dan Murzioğlu'na teşekkür

Hakem 'penaltı' dedi

3 Hakem 'penaltı' dedi

Bir anı, bir yazı...

4 Bir anı, bir yazı...

Samsunspor'da üzen istatistik

5 Samsunspor'da üzen istatistik

Samsunspor'da passolig sayısı artıyor

6 Samsunspor'da passolig sayısı artıyor

Samsun'da Erva bebeğin dramı

7 Samsun'da Erva bebeğin dramı

Samsunspor PFDK'ya sevk edildi

8 Samsunspor PFDK'ya sevk edildi

Yüzlerce kuş telef oldu

9 Yüzlerce kuş telef oldu

E-devlet'ten yeni bir hizmet daha...

10 E-devlet'ten yeni bir hizmet daha...


SIRADAKİ HABER