HaberlerRota Yapı Yönetim Hizmetleri

Rota Yapı Yönetim Hizmetleri

Firma sahibi İlhami Efe, hızla büyüyen Rota Yönetim hakkında bilgiler vererek, ''tek kişi ile başladıkları sektörde 10 kişilik ekibe ulaştıklarını söyledi

Rota Yapı Yönetim Hizmetleri

İlhami Efe yaptığı açıklamada, ''Seffaflığı ön planda tutan firmamız teknolojinin getirdiği yenilikleri kullanarak kat maliklerine  en hızlı ve en güvenilir bilgileri sunmayı birinci  görevimiz olarak görüyoruz'' dedi.

Ayrıca ev sahibi ve kiracılarına gönderdiğimiz kullanıcı şifreleri ile cep telefonlarına  indirilen yönetimsel uygulamamız ile kat maliklerinin  borçlarını takip etmelerini  ödemelerini görmelerini binaya ait gelir ve gider durumunu görmelerini ve kasa tutarlarını görme imkanı sunuldğunu söyleyen Efe, ''Her geçen ay yeni işler almakta ve büyümekteyiz  büyümemize bağlı olarak istihdam oranımızı da artırmış olduk. Tek başına başladığımız  bu yolda şu an 10 personelle hizmet vermekteyiz.Rota Yapı Yönetim Hizmetleri örnek bir firma durumunda olup sektörde hızla gelişmektedir. Uzman temizlık ekibimiz ile kapıcısı olmayan binalarımıza  temizlik hizmetini biz veriyoruz. Ayrıca uzman ekibimiz ile binalarda oluşan anlık arza ve tamirlere  hızlı bir sekilde servis hizmeti vermekteyiz. Amacımız  farkındalık oluşturarak sektörde en iyi hizmeti vermeye çalışmaktır'' dedi.

 

 

SIRADAKİ HABER
}