HaberlerSamsun HaberleriZabıta müdürleri Bafra'da

Zabıta müdürleri Bafra'da - Samsun Haberleri

Samsun Büyükşehir Belediyesi ve 17 ilçe belediyesinin zabıta müdürleri ile ruhsat yetkilileri Bafra'da biraraya geldi

Zabıta müdürleri Bafra'da

Samsun Büyükşehir Belediyesi ve 17 ilçe belediyesinin zabıta müdürleri Bafra'nın ev sahipliğinde buluştu. Çelik Park AVM’de gerçekleşen toplantıda halkla iletişim, yeni yönetmelikler, genel sorunlar ve hizmet standardının yükseltilmesi konuları konuşuldu. Toplantıya Samsun Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Yılmaz Açıcı, Ruhsat İşleri Şube Müdürü Mevlide Atmaca, Bafra Belediyesi Zabıta Müdürü Davut Usta ve 17 ilçenin zabıta müdürleri ve yetkilileri katıldı

VERİMLİ TOPLANTI

Toplantıyı değerlendiren Bafra Belediyesi Zabıta Müdürü Davut Usta, "Görev alanımızdaki sorunları, gelişmeleri, daha iyi hizmet etme konusundaki yapılması gerekenleri konuştuğunuz toplantı oldukça verimli geçti. Sizleri ilçemizde ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz" dedi.

KENTLERİMİZ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ

Samsun Valiliği'nde düzenlenen OSB toplantısı nedeniyle buluşmaya katılamadığını dile getiren Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, "Değerli yöneticilerimizi ilçemizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk. Toplantıya katılmayı çok arzu ediyordum fakat Valiliğimizde düzenlenen OSB toplantısı nedeniyle misafirlerimizle buluşamadım. Toplantının çok verimli geçtiğini öğrendim. Zabıta hizmetleri kentlerimiz için çok önemlidir. Bu hizmetlerin yerine getirilmesinde vatandaşlarımızın da zabıtalarımıza yardımcı olmaları çok önemli" diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}