Çiğdem Karaaslan - Karaaslan 'Mühendislik harikası'nı inceledi

Çiğdem Karaaslan - 'Mühendislik harikası' olarak tanımladığı Yusufeli Barajı inşaatında incelemelerde bulunan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, projenin tamamen Türk mühendisler tarafından gerçekleştirilmesinden büyük gurur duyduklarını ifade etti.

Karaaslan 'Mühendislik harikası'nı inceledi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, 'Mühendislik harikası' olarak tanımladığı Yusufeli Barajı inşaatında incelemelerde bulundu. Karaaslan, proje kapsamında su altında kalacak bölgeler ve söz konusu bölgelere alternatif planlanan yeni yerleşim alanları ile ilgili bilgi aldı.

BRİFİNG ALDI

Saha incelemeleri sırasında değerlendirmelerde bulunan Karaaslan, "Bizim de çalışma ve görev alanımız içerisine giren Yusufeli İlçemizin taşınması, yeni bir yaşam alanı oluşturulması ile ilgili çalışmaları yerinde görmek, yetkililerden bilgi almak için buradayız" dedi.

BEKLENTİLERİ KARŞILAYACAK

Çalışmaları 'Mühendislik harikası' olarak tanımlayan Çiğdem Karaaslan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önem vererek takip ettiği bu çalışmaların tamamen Türk mühendisler tarafından gerçekleştirilmesinden büyük gurur duyduklarını ifade etti. Karaaslan, “Orman ve Su İşleri Bakanımız Sayın Veysel Eroğlu başta olmak üzere DSİ yetkilileri, karayolları ve TOKİ sahada büyük bir çalışmaya imza atıyor. Yeni yerleşim alanı kimlikli, sürdürülebilir, beklentileri tam anlamıyla karşılayan ve anıların, mevcut ilişkilerin sürekliliğini sağlayacak bir hassasiyetle hayata geçecek” şeklinde konuştu.

YUSUFELİ HALKI İLE BULUŞTU

Karaaslan, programının bir sonraki durağında ise Yusufeli halkı ile biraraya geldi. İlçe halkının sorunlarını dinleyen ve sohbet eden Karaaslan, yoğun ilgi gördü.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da polis ekiplerine silahlı saldırı!

1 Samsun'da polis ekiplerine silahlı saldırı!

Parkta bulunan bebek cesediyle ilgili korkunç görüntüler ortaya çıktı

2 Parkta bulunan bebek cesediyle ilgili korkunç görüntüler ortaya çıktı

Galatasaray taraftarından havaalanı ve Florya'da protesto

3 Galatasaray taraftarından havaalanı ve Florya'da protesto

Şişli'de şiddetli yağmurla oluşan çukura 2 araç düştü

4 Şişli'de şiddetli yağmurla oluşan çukura 2 araç düştü

Takla atan araç, lisenin bahçesine uçtu

5 Takla atan araç, lisenin bahçesine uçtu

Minik öğrencilerden huzurevi sakinlerine ziyaret

6 Minik öğrencilerden huzurevi sakinlerine ziyaret

Patlayan bilgisayar yangın çıkarttı: çıkan yangından 20 kişi etkilendi

7 Patlayan bilgisayar yangın çıkarttı: çıkan yangından 20 kişi etkilendi


SIRADAKİ HABER