Denizli haber: Başkan Gürlesin 'Pamukkale'ye ünlü akını olacak'

Denizli haber: Denizli'nin Pamukkale İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Pamukkale Spor Oyunları'nda ilçeye ünlü akını olacağını söyledi.

Başkan Gürlesin 'Pamukkale'ye ünlü akını olacak'

Denizli'nin Pamukkale İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, 2500 sporcunun katılım sağlayacağı Pamukkale Spor Oyunları'nın 27 Ekim Cuma günü Vali Recep Yazıcıoğlu Parkı'nda kortej yürüyüşüyle başlayacağını bildirdi. 27 Ekim Cuma günü Pamukkale Spor Oyunları'nın açılış etkinlikleri kapsamında spor programı sunucularından genç isim Merve Toy'un katılımıyla kortej yürüyüşü sonrasında Forum Çamlık AVM'de 'Topuklu Ayakkabılar Yarışması' düzenlenecek. Ayrıca aynı yerde minikler unutulmadı ve 5-12 yaş miniklerin katılımı ile Minik Ayaklar Yarışı gerçekleştirilecek. 28 Ekim Cumartesi saat 11.00'de başlayacak olan Şehir İçi Bisiklet Turu'nun da toplamda 6.7 km olacak. Vali Recep Yazıcıoğlu Parkı, Demokrasi Meydanı, Çamlık Bulvarı, Lise Caddesi, 15 Temmuz Şehitler Meydanı, İstiklal Caddesi, Vali Recep Yazıcıoğlu Parkı güzergâhında gerçekleşecek olan Pamukkale Şehir İçi Bisiklet Turu'na pedal çevirmeyi seven tüm bisiklet tutkunları bekleniyor.
Spor dünyasının dikkatini bir anda Pamukkale'ye çevrilmesine sağlayan Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Pamukkale Spor Oyunları kapsamında 3x3 Basketbol Turnuvası, Karate Turnuvası, Kick Boks Turnuvası, Masa Tenisi Turnuvaları'nın gerçekleşeceğini söyledi. Kick Boks Turnuvası dahilinde Milli Boksör Adem Kılıççı ile Mücahit Kulak'ın özel gösteri maçının da olacağını da belirterek, 28 Ekim Cumartesi Saat 15.00'te Vali Recep Yazıcıoğlu Parkı'nda gerçekleşecek olan gösteri maçına tüm boks severleri davet etti. Dünya Karate Şampiyonası'nda ülkemizi temsil eden Milli Karateci Serap Özçelik'in Pamukkale Spor Oyunları'nda olacağını söyleyen Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, 'Sporun her dalında etkinliklerimiz olacak. Etkinliklerimize alanında başarılara imza atmış sporcularımızda bizlerle birlikte olacak. Bunlardan birisi de Dünya Karate Şampiyonası'nda ülkemizi temsil eden Milli Karateci Serap Özçelik olacak' dedi. Bu arada genç tiyatro oyuncusu Cem Yiğit Üzümoğlu, 3 gün sürecek etkinliklerde Pamukkale'de olacak. Pamukkale Spor Oyunları'na hem izleyici hem de spor oyunlarına katılımcı olarak Pamukkale'ye gelecek genç tiyatrocu Cem Yiğit Üzümoğlu, dikkat çeken isimlerden biri olacak.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'a kar geliyor! O güne dikkat...

1 Samsun'a kar geliyor! O güne dikkat...

Samsun'da aciller doldu taştı

2 Samsun'da aciller doldu taştı

Samsun'da arkadaş kavgası kanlı bitti

3 Samsun'da arkadaş kavgası kanlı bitti

Akın ailesinin acı günü

4 Akın ailesinin acı günü

Samsun'da arkadaşını kursa götüren sürücü kaza yaptı: 1 yaralı

5 Samsun'da arkadaşını kursa götüren sürücü kaza yaptı: 1 yaralı

Samsun'da OGM aracı devrildi: 1 memur yaralı

6 Samsun'da OGM aracı devrildi: 1 memur yaralı

Acı olay! Kızının erkek arkadaşı zannetti...

7 Acı olay! Kızının erkek arkadaşı zannetti...

12. Adam görevde

8 12. Adam görevde

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Kaderimizi belirleyeceğiz'

9 Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Kaderimizi belirleyeceğiz'

Hakem böyle istedi

10 Hakem böyle istedi


SIRADAKİ HABER