HaberlerAdana HaberleriBu da gres yağlı esrar

Bu da gres yağlı esrar - Adana Haberleri

Adana'da bir otomobilde yapılan aramada, benzin deposuna saklanan 10 kilo 550 gram kubar esrar paketlerinin üzerine gres yağ sürüldüğü belirlendi.

Bu da gres yağlı esrar

Edinilen bilgiye göre, Adana Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Yüreğir ilçesi Dedepınar Mahallesi'nde uygulama yaptığı sırada bir otomobilden şüphelenip durdurmak istedi. Ancak otomobil sürücüsü durmayıp kaçtı. Polis kısa süren kovalamanın ardından otomobili durdururken aracın içinden indirdiği 22 yaşındaki S.D. ve İ.B.'nin üzerinde arama yaptı. Otomobilde yapılan aramada bir şey bulamayan polis, hassas burunlu narkotik köpeği 'Kanas'ı getirdi. 'Kanas'ın otomobilin yakıt deposuna tepki vermesi üzerine depo sökülerek arama başlatıldı. Yapılan aramada yakıt deposunun içinde yapılan zulada paketler halinde 10 kilo 550 gram kubar esrar ele geçirildi.
Polis paketleri çıkartırken ise şok oldu. Şahısların, polisin ya da hassas burunlu narkotik köpeğinin esrarları bulamaması için paketlerin üzerine gres yağı sürdüğü anlaşıldı. Gözaltına alınan şahıslar ifadelerinin alınmasının ardından sevk edildiği nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı.

Bu da gres yağlı esrar

SIRADAKİ HABER
}