HaberlerAdıyaman HaberleriATSO Başkanı Uslu'dan Başkan Erdoğan'a hayırlısı olsun ziyareti

ATSO Başkanı Uslu'dan Başkan Erdoğan'a hayırlısı olsun ziyareti - Adıyaman Haberleri

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti İl Başkanı Mehmet Erdoğan ve Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış'ı ziyaret ederek, görevlerinde başarı diledi

ATSO Başkanı Uslu'dan Başkan Erdoğan'a hayırlısı olsun ziyareti

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu, beraberinde Başkan Yardımcısı Mehmet Eroğlu, yönetim kurulu üyeleri Zeynel Çelik ve Mehmet Atlı ile birlikte AK Parti İl Başkanlığına yeni seçilen Mehmet Erdoğan ve Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış'ı parti binasında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. Bütün siyasi partilere eşit mesafede olduklarını dile getiren ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu, 'Atanmışlar, seçilmişler, sivil toplum örgütleri hep birlikte kentin sorunlarını masaya yatırmamız gerekiyor. Biz yedi yirmi dört bu makama gelen insanlara bunu öncelikle söylüyoruz. Hep birlikte olursak el ele olursak memleketin sorunlarını çözeriz. Aksi taktirde yerimizde sayarız. Özellikle ilerin kendi aralarında bir rekabet halinde olduğu bir dönemi yaşıyoruz. Bu konuda da bizim Adıyaman'da memleket meselesi olduğu zaman hep birlikte bir araya gelip sorunları çözeceğimize inanıyorum. Başkanımın geçmişte hem milletvekilliği yapmış olması hem Adıyaman'ın temel sorunlarına yakinen vukuf olması bizim için artıdır. Bizde ekonomiyi temsil eden kurum olarak birlikte Adıyaman'ımıza bir şeyler yapmak gayret içerisinde olacağımız ifade etmek isteriz. Özellikle Adıyaman'ımızın sanayiyle ilgili yatırımla ilgili ve diğer temel meselelerle ilgili sık sık bir arada olmamız lazım ki bu sorunları daha sağlıklı bir şekilde çözme gayreti içerisinde olursak bu hedefe ulaşırız' dedi.
Adıyaman'ın sorunlarını hep birlikte çözeceklerini ifade eden AK Parti İl Başkanı Mehmet Erdoğan ise, 'Bütün mesaimiz özelde Adıyaman genelde Türkiye. Yatırım, üretim istihdam Adıyaman'ın kalbini omurgasını temsil eden büyük bir camianın temsilcilerisiniz. Milletvekillerimizle, belediye başkanımızla, bakanlarımızla Adıyaman'ın problemleri noktasında gayret edeceğiz. Siz ürettiğiniz kadar değerlisiniz. Şu anda Türkiye'nin içinde bulunduğu durum bir anlamda bunun göstergesi. 15 yıl öncesine göre üretimin, istihdamın yatırımın giderek arttığı bir konuma gelmiş. Biz ayakları üzerinde duran millete, memlekete hizmet etme sevdasıyla koşan bir siyasi hareketin temsilcileriyiz' diye konuştu.
Daha sonra AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış'ı ziyaret eden ATSO Yönetim Kurulu üyeleri Merkez İlçe Başkanlığına seçilen Alkayış'a başarı diledi.
Kentin kalkınması için sürekli istişare halinde olacaklarını kaydeden AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, yerelde kalkınmanın önemine değinerek ziyaret nedeniyle teşekkür etti.

ATSO Başkanı Uslu’dan Başkan Erdoğan’a hayırlısı olsun ziyareti

SIRADAKİ HABER
}