HaberlerEski İl Genel Meclis Üyeleri yemekte buluştu

Eski İl Genel Meclis Üyeleri yemekte buluştu

Samsun'da 13 ilçeden 24 eski İl Genel Meclis Üyesi, Çarşambalılar Derneği'nde düzenlenen yemekte bir araya geldi. Buluşmayı sağlan eski İl Genel Meclisi Grup Başkanı İzzet Altuntaş, 'Geçmişi yad ettik, Samsun'un sorunlarını tartıştık' dedi

Eski İl Genel Meclis Üyeleri yemekte buluştu

Balkan Türkleri Derneği Samsun Şubesi Kurucu Başkanı, Balkan Türkleri Konfederasyonu eski Genel Başkan yardımıcısı ve eski İl Genel Meclis üyesi, Grup Başkanıİzzet Altuntaş, düzenlediği organizasyonla eski dönem İl Genel Meclisi Üyeleri'ni bir araya getirdi.

EN ÇOK İCRAATI OLAN MECLİS

Düzenlenen yemekte konuşan İzzet Altuntaş, "1984 ile 1994 yılları arasında, İl Genel Meclisi üyeliğinde bulunan dostlarımızla bir araya geldik. Bu zamana kadar en çok icraatı olan meclis olarak tanınıyoruz. Böylesine güzel bir ortam sağlayıp hem geçmiş güzel günlerimizi yad ettik hem de Samsun'un sorunlarını tartıştık" dedi.

ÖNEMLİ OLAN HALKA HİZMET

Ortaya konulan birlik beraberliğin örnek olmasını isteyen Altuntaş, "Bizim bu birlik beraberliğimiz, ayrım yapmadan bütün kararları görev yaptığımız dönemde oy birliği ile almamızdan kaynaklanıyor. Önemli olan halka ve şehre hizmetse, bir noktada fikir birliği yapmak gerekir" diye konuştu.

YOĞUN KATILIM

Çarşambalılar Derneği'ndeki yemeğe eski Samsun İl Genel Meclisi üyeleri İzzet Altuntaş, Cemil Deveci, Kadir Sabuncu, Naci Karaoğlan, Ali Kaplan, İsmail Öztürk, Süleyman Dalkılıç, Recep Şekerler, Kemal Çeri, Hasan Sarıcaoğlu, İsmet Bayrak, Ahmet Morum, Haydar Toraman, Muharrem Ay, Davut Sançar, Hasan Aydın, Ramazan Pir, Alaattin Topal, Hüseyin Akekin, Yahya Can ve gazeteci Avni Demir katıldı. İzzet Altuntaş, o dönemde İl Genel Meclisi olan tüm üyelerin davet edildiğini, Samsun dışında yaşamını sürdüren bazı arkadaşlarının katılamadığını belirtti.

SIRADAKİ HABER
}