İlkeleri 'en iyi' olmak

Doğanlar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Doğan, 'Daima en iyi olmak, vazgeçilmez ilkemizdir. Kalitede, hizmette, müşteri ilişkilerimizde, en iyi olmak ve kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimiz' dedi

 İlkeleri 'en iyi' olmak

1989 yılından itibaren başta Samsun olmak üzere tüm Türkiye’de geliştirdiği projeler ile farkını ortaya koyan Doğanlar Grup, yıllardır içinde bulundukları inşaat sektörünün ardından turizm sektörüne de hızlı bir giriş yaptı. Kuruluşundan bugüne birçok projeyi başarıyla hayata geçiren Doğanlar Grup, Atakum İlçesi Ömürevleri mevkii Adnan Menderes Bulvarı’nda, sahile sıfır konumda hizmete açtıkları Janti Boutique Hotel & Cafe Brunch ile turizm sektörüne de giriş yaparak dikkatleri üzerine çekti.

BASINA KAHVALTI

Samsun basını adına düzenlediği kahvaltı organizasyonunda basın mensuplarıyla bir araya gelen Doğanlar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Doğan ve Başkan Vekili Kayhan Doğan, basın mensuplarına turizm sektörü ile ilgili açıklamalarda bulundu.

TURİZM SEKTÖRÜNE FARKLI BİR RENK

Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Doğan, “Yaklaşık 30 yıldır başta Samsun olmak üzere tüm Türkiye’de inşaat sektöründe adından bahsettiren Doğanlar Şirketler Grubu olarak hizmete açtığımız Janti Boutique Hotel & Cafe Brunch ile turizm sektörüne farklı bir renk kattık. Müşteri memnuniyetini ve kaliteyi esas alan hizmet anlayışımız ile Samsunluların hizmetindeyiz. Güler yüzlü ve uzman personelimiz, 24 saat boyunca müşterilerimizin dilediği her konuda mutlu ve huzurlu vakit geçirmeleri için yardımcı olmaya hazır. Daima en iyi olmak, vazgeçilmez ilkemizdir. Kalitede, hizmette, müşteri ilişkilerimizde, en iyi olmak ve kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir “ şeklinde konuştu.

ATAKUM’DA EGE ESİNTİLERİ

Verdikleri hizmetlerin ayrıntıları hakkında bilgi veren Doğanlar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Kayhan Doğan ise, “Hizmetin sürekliliğini ve her zaman en iyi için gerekli yatırımları gerçekleştirebilmek ana felsefemiz. Biz Janti Boutique Hotel & Cafe Brunch ile Atakum’u Ege esintileri ile buluşturmayı amaçladık. Müşterilerimiz Janti Boutique Hotel & Cafe Brunch’da hizmet kalitemizin yanında, benzerine rastlayamayacağınız deniz manzaramızın, açık büfede çeşit çeşit kahvaltı ve zengin yemek menümüzün tadını çıkartabilir. Misafirlerimiz otelimizde kaliteli ve konforlu konaklamanın yanı sıra konumumuzun sosyal alanlara yakınlığından dolayı da zamanlarını çok güzel bir şekilde değerlendirebilir” ifadelerini kullandı.

Yasin SARIKAŞEN ÇOK OKUNANLAR

Karadeniz'e şehit ateşi düştü!

1 Karadeniz'e şehit ateşi düştü!

Samsun'da liselilerin kanlı kavgası: 1 yaralı

2 Samsun'da liselilerin kanlı kavgası: 1 yaralı

Samsun'daki genç kızın öldüğü kazanın kamera görüntüleri ortaya çıktı

3 Samsun'daki genç kızın öldüğü kazanın kamera görüntüleri ortaya çıktı

Samsun'da acı ölüm!

4 Samsun'da acı ölüm!

Samsunspor Kayyum Başkanı Karayılmaz: 'Kimse bizi sahipsiz sanmasın'

5 Samsunspor Kayyum Başkanı Karayılmaz: 'Kimse bizi sahipsiz sanmasın'

Şirinler daha güçlü geliyor

6 Şirinler daha güçlü geliyor

Samsunspor için karar günü

7 Samsunspor için karar günü

Samsun'da FETÖ'den gözaltına alınan iş adamı adliyede

8 Samsun'da FETÖ'den gözaltına alınan iş adamı adliyede

Samsun'da 31 yıllık ulaşım çilesi son buluyor

9 Samsun'da 31 yıllık ulaşım çilesi son buluyor

Samsun'da Mert Irmağı'na düşen genç hastanelik oldu

10 Samsun'da Mert Irmağı'na düşen genç hastanelik oldu


SIRADAKİ HABER